Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ti maradtatok már fent egész...

Ti maradtatok már fent egész éjszaka tanulni úgy, hogy tényleg nem aludtatok egy szemhunyásnyit se?

Figyelt kérdés

2018. okt. 23. 17:31
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
36%
Soha és valószínű nem is fogok, nekem az alvás többet ér mint mondjuk egy hülye matek példa.
2018. okt. 23. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
81%
Persze, sokszor volt ilyen, illetve akkor is sokat voltam fenn egész éjjel, amikor fordítóként dolgoztam egyetem mellett és csak éjszaka volt időm dolgozni. Nem egészséges dolog, de ha nem rendszeres, akkor simán ki lehet bírni 48-72 órát alvás nélkül.
2018. okt. 23. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:
Sajnos vagy sem, ezzel én is így vagyok és ha fáradt vagyok inkább lefekszem, akár tudom az anyagot, akár nem...
2018. okt. 23. 17:40
 4/20 anonim ***** válasza:
100%
Hu volt 1 ilyen ejszakam. Masnap hazafele bealudtam a buszon es a vegallomason ebresztett fel 1 bacsi. 😂 Utazhattam vissza 3 megallot dog faradtan.
2018. okt. 23. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
100%
Záróvizsga előtt 3 napig voltam fent
2018. okt. 23. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
100%

Volt olyan tanárom, akitől féltünk, mint a tűztől, hajnalban még bőven tanultunk az óráira.


Visszanézve, semmit nem értem el vele, még csak jobb ember se lettem :D

2018. okt. 23. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
96%

Igen, csomószor. Főleg vizsgák és érettségik előtt, de középiskolában is előfordult.

De én notórius halasztgató és éjjel tanulós vagyok, úgyhogy nem meglepő. :)

2018. okt. 23. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 Metionin ***** válasza:
100%
Csak munka miatt, mivel éjszaka dolgoztam egyetem mellett. Úgy volt már hogy vizsga előtti éjjel is melóban voltam, ezért nem aludtam de csak a vizsga miatt sosem. Olyankor ügyeltem rá hogy legalább 2-3 órát aludjak mert alvás alatt emésztődik meg a tananyag és kerül át a hosszútávú memóriába.
2018. okt. 23. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
100%
Én nem tudok, eddig a rekordom hajnali egy volt, egy idő után képtelen vagyok már koncentrálni, és összefolynak a sorok, ilyenkor inkább hanyagolom. Vizsgaidőszak alatt inkább reggel elkezdem a tanulást, és legkésőbb éjfélkor abbahagyom, éjszakázni fizikailag képtelen vagyok, hiába akarnán...
2018. okt. 23. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
100%

Igen, elég stresszelős vagyok és érettségi, illetve szakmai vizsgák előtt nem nagyon aludtam :/ Főleg a szóbelik előtt szoktam ennyire izgulni, mondjuk valamennyi haszna is van, mert ha kialvatlan vagyok, legalább kevésbé vagyok ideges és mire eljutok a vizsgáig, kb. annyira stresszelek, mint egy témazáró dolgozatnál.

20l

2018. okt. 23. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!