Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mik azok a tulajdonságok,...

Mik azok a tulajdonságok, amiket nem tudtok tolerálni a másik nemben?

Figyelt kérdés
Én például nem tudom türelemmel elviselni és jól kezelni, ha egy férfi hisztis és gyerekes.

2018. okt. 24. 18:02
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
0%

Testi tulajdonságból az alapvető higiénia hiánya elég kiábrándító,elsősorban a szagos száj.Persze van akinek nem a szájhigiénia hanyagolása miatt van,de akkor meg menjen orvoshoz és kezeltesse a kiváltó okokat.

Egyébként meg,ha egy nő nem túl okos,úgy értem nem méri fel egyes tetteinek következményét.Ide tartozik pl.a szándékos provokálás,mások nyilvános megalázása,tudatos kihasználása annak,hogy ő nő(úgysem vonják felelősségre a tettéért,ő csak ártatlan áldozat,hiszen nő,és cuki,meg védtelen,úgyis őt védik be)

Ha túl férfias tulajdonságokkal akar nő lenni,pl.támogatom,ha sportol,csak ne akarjon erősebb,izmosabb lenni nálam.Vagy ha mindig mindent jobban tud,ezt a tulajdonságot hagyja meg a férfiaknak:D:D


A túl sok beszéd is irritáló tud lenni sokszor.Vagy ha teljesen hülyének néz,azt hiszi nem látok át egyes női praktikáin(azt hiszi nyert ügye van,csak mert nem mutatom ki rögtön) pusztán csak mert férfi vagyok,ez elég szánalmas hozzáállás.

2018. okt. 25. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:

Ha valaki nem tud mást, csak játszmázni és még krízis helyzetben is "játsza az agyát"...

Ezzel nem tudok mit kezdeni, mivel én másképp nevelődtem, van egy pont ahol az ember már őszinte bármi van.

Na ha valaki ilyen helyzetekben is játszik valami szerepet, ellenségeskedik, személyeskedni kezd (tehát nem nyílt kommunikálni) azzal nem tudok mit kezdeni. Egyrészt bereked így a kommunikáció, másrészt ő pörög valami világban amiből nem képes kilépni a valóságba, ahol senki nem harapná le a fejét ha őszinte lenne.


Leginkább akkor vannak nagy félreértések és viták, ha az emberek nem őszinték. Szerintem ez nevetséges valahol....

2018. okt. 25. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
34%
Engem az olyan férfiak irritálnak, mint a 11-es.
2018. okt. 25. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:

Utolsó,ha jól látom,az én vagyok.

Kifejtenéd bővebben?

2018. okt. 25. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
Nem fejteném ki, ne haragudj. Épp elég vég nélküli, értelmetlen vitám volt már nőgyűlölőkkel.
2018. okt. 25. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:

Megértem a fájdalmadat,csak azt nem,hogy mi alapján ítélsz rögtön vitázó nőgyűlölőnek?

A hozzád intézett kérésemet is próbáltam a lehető legintelligensebb módon tenni,remélve,hogy ha már rám céloztál,ki is fejted egy-két mondatban,hogy szerinted miért voltam bunkó,tapintatlan,ellenszenves,stb..De hiába,ha neked ez nem esett le.

2018. okt. 26. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
100%

Kakasmanó! Légy szíves, ne írogass naponta privátot, ne ajánlgass pszichológust, ne cukkolj. Ez óvodás szint.


Nem "konfrontálódtam veled", nem is NEKED írtam, hanem RÓLAD. A hozzászólásodról. Ami egy frusztrált, fölényeskedő és, bizony, nőgyűlölő szöveg. A hozzászólásom azoknak szólt, akik szintén rálátnak erre a viselkedésre és tudják, miről beszélek. A szöveged eszembe juttatta, hogy mennyire nem kedvelem ezt a férfitípust, és mivel az eredeti kérdés pontosan erre vonatkozott, ezért le is írtam.


(Egyébként sincs szükséged az érvelésemre. ha általában így beszélsz a nőkről, akkor több mint valószínű, hogy már másoktól is kaptál már megjegyzést ezért, és el is mondták, mért gáz.)

2018. okt. 27. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:

Rendben,kiírom ide is amit privátban írtam,mielőtt még gyávának is titulálsz:


"Ha tudod,hogy egy adott férfival szemben nincsenek értelmes érveid,és ennek kapcsán konfrontálódni is gyáva vagy,akkor inkább ne személyeskedj.Ugyanis ezzel pont olyan tulajdonságokat bizonyítasz,amikről írtam.Tehát ez nem működik.

A férfigyűlöleted feloldásában pedig szakember segíthet."


Egyébként pont azért kértelek legelőször,hogy fejtsd ki mire gondolsz,mert még eddig nem mondtak nekem ilyen véleményt,és tényleg kíváncsi lettem volna a véleményedre.

2018. okt. 28. 06:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
*Véleményed miértjére,hogy szebben fejezzem ki magam.
2018. okt. 28. 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
A NEKED és a RÓLAD pedig te is tudod,hogy ugyanazt jelenti ebben az olvasatban,hiszen ha szerinted nőgyűlölő szöveget nyomatok,akkor felfogásod szerint én magam is egy pitiáner nőgyűlölő vagyok.
2018. okt. 28. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!