Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mik azok a tulajdonságok,...

Mik azok a tulajdonságok, amiket nem tudtok tolerálni a másik nemben?

Figyelt kérdés
Én például nem tudom türelemmel elviselni és jól kezelni, ha egy férfi hisztis és gyerekes.

2018. okt. 24. 18:02
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:

Nem tartalak gyávának, se pitiánernek. (Illetve nem ismerlek, nem tudom, hogy az vagy-e és nem is érdekel.) Viszont a kommented alapján mégis mi másnak tartanálak, mint nőgyűlölőnek? Feltételezem, hogy nem hazudtál, tényleg a saját véleményedet írtad le, márpedig aki így gondolkodik, az nőgyűlölő. Méghozzá a tipikus fajtából, akiről a pszichológia tankönyvekben is írnak. A rendesebb tanárok szépen alá is húzatják neon szövegkiemelővel és belerakják a félévi zéhába.


Elhiszem, hogy nem egy hízelgő jelző, de ez van. Ha ennyire zavar, nézz utána. nem az én dolgom elmagyarázni. Már eddig is többet foglalkoztam ezzel a dologgal, mint amennyit akartam. Részemről lezártnak tekintem a témát.

2018. okt. 29. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:

Egyetlen egy mondatomat sem idézted ezidáig az eredeti kommentemből,legalább egyetlen egyet,hogy szerinted miért nőgyűlölő duma!

Az egyenes kommunikáció kerülése nem engem minősít.

Kellemes Októbert!

2018. okt. 29. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!