Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért van az, hogy indokolatla...

Miért van az, hogy indokolatlanul gyorsan elkezdek kötődni valakihez, hogyan tudnék ezen változtatni?

Figyelt kérdés
Valamiért nálam gyorsan kialakul az érzelmi kötődés bárkinél aki egy kicsit is szimpatikus és többet beszélek vele két szónál. Lehet az illető férfi vagy nő, egyszerűen amikor valami rosszat mond vagy olyat csinál akkor az rosszul esik, illetve érdekelnek döntései amiket hoz. Ezt csak belül érzem, nem mutatom a külvilág felé.
2018. okt. 26. 08:49
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Szeretethiány. Nekem is volt ilyen. Annyira vágytam normális kapcsolatokra, nemcsak szerelem, de szeretet, barátság, hogyha valaki már hozzám szólt pár kedves szót, annyira jól esett és én is éreztem, hogy kötődöm.

Általában akkor jön ez elő, ha valamiért nehezebb szakaszban vagyok éppen az életben.

2018. okt. 26. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
0%
Ragaszkodó típus vagy. Mi a csillagjegyed?
2018. okt. 26. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Lehet hogy igazad van, de nem az van hogy minden jó szótól elolvadok. Most egészen nehéz időszak van az életemben párom sincs és tényleg lehet hogy ezért vagyok megrogyva egy kicsit lelkileg. Pedig próbálok kiegyensúlyozott életet élni, sportolok tanulok dolgozok és még időt töltök a családommal és a barátaimmal. Szűz a csillagjegyem.
2018. okt. 26. 10:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!