Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Évek óta boldogtalan vagyok...

Évek óta boldogtalan vagyok az egyedüllét miatt, mit tegyek, hogy változtatni tudjak a helyzeten?

Figyelt kérdés

Évek óta nincs senkim. Teljesen egyedül vagyok. Teljességgel emészt a boldogtalanság, hogy nekem nem sikerült találni senkit még, míg sok volt osztálytársam, iskolatársam boldog párkapcsolatban él, vagy már nős boldog apa és gyermeket nevel.

Én pedig egyedül vagyok pár, párkapcsolat nélkül. Nagyon nehezen viselem a ezt szomorú sorsom. Nagyon szeretnék boldoggá tenni valakit és egy boldog, kiegyensúlyozott párkapcsolatban élni a szerette nővel, boldogságban. Szeretnék boldog lenni. Minden nap felteszem a kérdést, hogy mit tettem rosszul, hogy nekem ilyen a helyzetem és még nem jött össze eddig?

31 éves férfi vagyok.



2018. szept. 26. 19:39
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
A világ melyik részén élsz?
2018. szept. 26. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Magyarországon élek.
2018. szept. 26. 19:46
 3/14 anonim ***** válasza:
Élvezd a szingli életed. Aztán majd beköszönt hozzád is a szerelem.
2018. szept. 26. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
37%
Online társkereső, hozzád hasonlóan szomorú ismerősöm "onnan" nősült.
2018. szept. 26. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Hajdú-Bihar megyében élek.
2018. szept. 26. 19:53
 6/14 anonim ***** válasza:
0%
Hát igen a retkes cigányra nem nagyon akad jelentkező? XD újság hirdetésekben próbáld magad, ott hátha felszed egy idős trogyos!XD
2018. szept. 26. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

Nem mondom, hogy megoldás, ha nem görcsölsz rá, de még mindig jobb, mintha kínzod magad emiatt. Szóval nyugalom.


Azért arra kíváncsi lennék, hogy évek óta akkor mit csinálsz, ha senkid nincs. Mert egy dolog bejárni a munkába, de utána? Amúgy barátaid biztosan vannak... És nekik pedig egyedülálló nő ismerőseik.


Egyébként mit akarsz, a férfiak 90%-a 30+ éves korában válik igazán férfivé. :D A nőknek meg a 90%-a 30+ éves kora után mindenből kiöregszik. xD


Társkeresőkre ne regisztrálj, mert elenyészően kevés ember talál magának értelmes párt ott.


Én speciel szeretek egyedül lenni. Néha hiányzik ugyan, hogy legyen valakim, de mivel hapsival az oldalamon nem tudtam elérni a céljaimat, míg most (egyedül) azonban fénysebességgel robogok feléjük, valahogy nem is vágyom senkire úgy igazán. :)

2018. szept. 26. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
A párkeresővel be lehet fürödni nagyon. Mindenesetre ha kipróbálod, legyenek elveid, ez nagyon fontos. És ha valakiről kiderül, hogy hazudott magáról a párkereső oldalon bármivel kapcsolatban (pl. dohányzás, vagy akármi), akkor dobjad.
2018. szept. 26. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
51%

Hatodik... kétlem, hogy cigány lenne a fickó, mivel a cigányok nem veszik a fáradságot, hogy helyesen írjanak, vagy javítsák a hibáikat az ellenőrző segítségével. A vesszőt, nagybetűket, pontokat, stb. pedig abszolút kihagyják. (A sietség miatti elírás megint más dolog.)

Szóval erre tőlem 10-ből 10 pontot kap a kérdező. :D

2018. szept. 26. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Kilences...ez így nem igaz, mert van azért köztük aki műveltebb, iskolázottab is, aki tudd is írni, de azért ritkábban fordul elő náluk!
2018. szept. 26. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!