Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ti is egyre jobban érzitek az...

Ti is egyre jobban érzitek az óraátállítást ahogy idősödtök?

Figyelt kérdés
2018. okt. 28. 15:09
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Én 49F vagyok,tökre nem érdekel az egész,és nem érzek semmit ettől.

Ami a legrosszabb,hogy mindenféle faliórát át kell tekerni,meg az ilyen digitális szobahőmérős órákat.

Szerintem csak az elég immungyenge emberek érzik meg,már bocsánat.

2018. okt. 28. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Fiatalabb koromban is hetekre megzavart, most is!
2018. okt. 28. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Nincs rám rossz hatással, csak érzem, hogy most van plusz egy óra, egy idő múlva úgyis elfelejtem.
2018. okt. 28. 15:21
 4/11 anonim ***** válasza:

Engem sem zavar különösen. Annyi idegesítő van benne hogy egyes órákat manuálisan kell át állítani amik nem rendelkeznek automata funkcióval. Nálam ez kb 1 hét mire mindent át állítok mert hiába van itthon rengeteg óra 90% ban a telefonom óráját nézem, meg a laptopomét ami automatikusan állítódik. Meg a hálószobába van egy nagy digitális órám amit éjjel is jól látok ha megébredek, egyedül azt szoktam át állítani szinte azonnal. A többit meg csak menet közben ha eszembe jut. Így maga az átállítás nem visel meg, eleve az jó érzés hogy ma aludtam 9 óráig nyári idő szerint, és amikor láttam a telefonomat mennyi az idő, tetszett hogy még csak 8 óra van.

Az előre állítás az ami frusztrálni szokott, de az sem ver földhöz különösen.

2018. okt. 28. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Csak annyiban rossz hogy hamarabb sötétedik
2018. okt. 28. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
40%

engem kicsit megzavar, de az állatokat is, mert pontos etetési időponthoz szoktak.

Amúgy szerintem kamu ez az egész energiamegtakarítás, mert délelőtt minden intézményben (iskolák, óvoda, kórház, stb.), munkahelyeken megy a világítás, mintha sötét lenne, ráadásul már este is hamarabb kell villanyt kapcsolni.

Az óraátállítás megszüntetéséről múltkor nyilatkozott az Alvásszakértők mittomén milyen szervezetének 70 év körüli elnöke, h. a téli időszámítás megtartását javasolták a Parlamentnek, mert az passzol jobban az emberek pihenési igényeihez.

Jah és nyáron reggel 3-kor keljen a nap és este 8 -kor legyen sötét??? ne már ilyen öregek, akik már este 6-kor aludni indulnak, döntsék el, mi a jó a fiataloknak, családoknak.

2018. okt. 28. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Nem.
2018. okt. 28. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Én sosem éreztem meg. Azt sem tudom, hogy mikor kell az órát állítani, az összes kütyü digitális, ezért maguktól állnak át. Csak onnan szoktam tudni, hogy óraátállítás volt, hogy másnap mindig panaszkodnak az ismerősök vagy munkatársak miatta. :D


33N

2018. okt. 28. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Engem mindig megviselt a nyári időszámitás végig. Vagy is egész végig egy jó órával kevesebbet aludtam, másnap mindig kómásan vezettem, kb délig. Akkorra ébredtem fel rendesen.
2018. okt. 28. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
46%
Igen mert hülyeség milyen takarékosság az áram egyre olcsóbb ott vanak megújuló energiák amik egyre hatékonyabbak.És itt atomerőművek vannak ami bőven fedezi ország igényeit.Arról meg nem én tehetek ha sok helyen ki vetittö tv vanak meg hatalmas monitorok de ez semm ez az ország.
2018. okt. 28. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!