Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Tényleg van valami gond velem...

Tényleg van valami gond velem amiért pszichológushoz kéne fordulni?

Figyelt kérdés
Az az igazság,hogy elég különc ember vagyok. Gyerekkoromban nagyon le voltam szabályozva, a szüleimnek egyik barátom se felet meg ezért ez rögzült belém,hogy nem kellenek barátok. Nem vagyok egyáltalán közösségi ember,felnőttként sem(38 éves férfi vagyok). Házas vagyok,viszont gyermekem még nincsen, barátaim egyáltalán nincsenek. Egy nagyközségben élek és sokszor az jár a fejemben,hogy egy nagyvárosba költözzek ahol senki sem ismer.A munkahelyemen is inkább elücsörgök egyedül a szünetekben a telefonon olvasgatok,mintsem a többiekkel pletyizzek. Utálom a lakhelyemet,mert mindenki ismer és tudják a múltamat ami nem túl fényes(lázadó gyerek voltam,alkohol és drog hatása alatt voltak problémáim a hatóságokkal is lopás,verekedés,semmittevés...most már 15 éve tiszta vagyok)és még mindig szégyellem magam ezek miatt. Lehet csak lakhelyváltás kellene,vagy pszichológus?
2018. okt. 30. 09:03
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nincs igazán szükséged rá, de ha akarsz, elmehetsz. Lehet, hogy egy lakhelyváltás jobbat tenne.
2018. okt. 30. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Ha ilyen komoly a történet, hogy eközül a 2 dolog közül kell választani, akkor én mindenképpen a lakhelyváltást választanám.
2018. okt. 30. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Ahogy írod, nem a környezeted ítél el a múltad miatt, hanem te magad...Arra gondolj, hogy kimásztál a gödörből, sikerült normális életet élned, és legyél rá büszke. Mert igenis az lehetsz magadra. Nem sokan állnak fel a drogból...a hasonló élethelyzetből.
2018. okt. 30. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!