Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogyan változzak meg?

Hogyan változzak meg?

Figyelt kérdés

22 éves vagyok, és eddig 2 kapcsolatom volt. A második azt mondta, az volt a gond ,hogy én mindent túlreagáltam, mindenen kiakadtam, mindent tudni akartam. Szerintem nem eltúlozva, de neki ez egyáltalán nem jött be. Persze a szakítás után én vagyok a padlón, őt meg se hatja. 1 évet voltunk együtt.

Az első barátom 3 lánnyal megcsalt a 2 év alatt, és meg is vert a végén. Nem tudok vakon megbízni az emberekben és ezt tudta is a kettes játékos, de ő tette is hozzá még extra: lányok fotója alá kommentelt, órák hosszat eltűnt és nem válaszolt és mikor kérdeztem miért nem jelentkezik akkor kiakadt, hogy nyugodjak le és ne akarjam ellenőrizgetni . Igen tudom egy főnyeremény az ilyen ember.. de az elején nagyon megkedveltem mert ő segített elszabadulni a volt barátomtól, ott volt nekem es mindent meg tudtunk beszélni. Nem akarom vége legyen, mert nagyon nem marad másom akkor. Segítsetek, hogyan változzak meg? Hogy ne legyek ennyire "hisztis" és hogyan legyek olyan hidegszivű mint ők? Nem akarok a padlón lenni egy srác miatt..


2018. okt. 30. 18:28
 1/1 anonim ***** válasza:
Ha felismered a hibáid, akkor csak másképp kell viselkedned, nem?
2018. nov. 1. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!