Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » "Needy guy" vagyok, hogyan...

"Needy guy" vagyok, hogyan változzak?

Figyelt kérdés

Lehet, hogy csak bemagyarázom magamnak, de szerintem nem.

A helyzet az, hogy 16 éves srác vagyok, és a barátnőmmel 2 hét múlva leszünk 11 hónaposak. Ez mind szép és jó, viszont van a dolognak egy bökkenője, amit nem igazán tudok hova tenni...

Én azért aggódok a barátnőmért, ha mondjuk fél órája otthon kéne lennie, de nincs, meg ilyen helyzetekben folyton hívogatom, illetve szeretek tudni a dolgokról, pl hogy kivel van, mit csinálnak, stb.

Ebből már 3x volt nagy vitánk, mivel kiakadt azon, hogy ketrecben tartom. Az pedig a másik, hogy viták esetén ő az, akit nem érdekel kb az egész, és mindig én hívom fel és kérek bocsánatot.

Nem tudom, hogy most velem van a hiba, vagy vele.. feltételezem, hogy velem, ezért szeretnék változni, de nem tudom, hogy hogyan tegyem.. tudnátok segíteni?


2018. máj. 13. 16:59
 1/8 anonim ***** válasza:
83%
Több teret kellene hagynod neki. Volt ilyen férfi a családomban, mint te, és elég beteg szintre el tud jutni az aggódás...
2018. máj. 13. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
16%

Szerintem alap dolog, hogy ha valaki már fél órája késik otthonról, és nem szól előtte, hogy késik, akkor felhívom, hogy mi történt vele..

Meg abban sem látok kivetnivalót, hogy tudni akarod, mit csinál épp és kivel, szerintem ha valakivel kapcsolatban vagy, kérdezés nélkül is szólnod kéne neki, hová mész, hogy ha valami baj történne, tudja, kit/hol keressen.

Az egyik volt barátom is ilyen volt, mint a barátnőd, annyit se kérdezhwttem, mit csinál hétvégén, mert egyből egy féltékenykedő hárpia voltam, aztán kiderült, amikor épp nem velem volt, más lányokkal találkozgatott :D

Szóval szerintem ha valaki ennyire titkolózik a párja előtt, 101, hogy vaj van a füle mögött.

2018. máj. 13. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Én is ez miatt aggódok, hogy lehet valakije... hiszen távolság.. és nehéz úgy bizalmat tartani, hogy történtek már érdekes dolgok.. lehet, hogy ebből jött ki ez a durva aggodalom, stb.
2018. máj. 13. 17:10
 4/8 anonim ***** válasza:
85%
ha meg akar csalni, akkor meg is fog, hiába hívogatod, he meg szeret, akkor meg nem lépne félre... de ha állandóan hívogatod, meg nem mehet semerre, ne csodálkozz, ha megutál és elhagy. Bízz benne, hs meg nem tudsz, akkor hagyd el, hadd éljen normális életet.
2018. máj. 13. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Igazából nem tartom ketrecben, mondtam neki, hogy felőlem azzal megy ahova akar, akivel akar, csak előtte szóljon, és ne titkolózzon.


Ahogy azt is mondtam neki már, hogyha valami nem oké, vagy ha talál valaki mást, akivel jobban érzi magát, akkor válassza őt... csak előtte szakítson...


Nem értem az egész helyzetet igazából, nem tudom eldönteni, hogy az én elvárásaim magasak, vagy más is ezt tenné..

2018. máj. 13. 17:18
 6/8 anonim ***** válasza:
Mit ertesz azon, hogy korabban mar tortentek dolgok?
2018. máj. 13. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Titkolta azt, hogy beszélt csávókkal.

Pedig igazából nem győztem neki mondani, hogy nekem oké, ha jóban van velük..

Igazából nem sima haveri beszélgetés, hanem szívek, stb.. nem igazán tudok mindent. De ezeket megbeszéltük.

2018. máj. 13. 17:37
 8/8 anonim ***** válasza:
Hagyd el, ha nem bízol benne. Úgy látom, jobb lesz kettőtöknek egymás nélkül. Ha folyton kontrollálni akarod, akkor még jó, hogy semmit se akar elmondani neked.
2018. máj. 14. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!