Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ezen lehet valahogy változtatni?

Ezen lehet valahogy változtatni?

Figyelt kérdés
Azért szakított velem a párom mert egyszerűen képtelen vagyok kimondani, hogy szeretlek. Ő mindig mondogatta de én szinte sosem. Egyszerűen nem tehetek róla én is szeretem de ezt ilyen formàban sosem mondtam ki. Valamint azt is szakítása okául sorolta, hogy nem annyira tudom kimutatni az érzelmeimet mint az exe. Pedig tényleg igyekeztem de lány létemre sajnos nem vagyok az a becézgetős, nyáladzós romantikus alkat. Nem szeretem a gyertyafényes vacsorákat sokkal többre értékeltem ha inkább pizzát rendeltünk és fifáztunk a kanapén. Meg tudok valahogy változni?

2018. okt. 30. 21:02
 1/4 anonim ***** válasza:

Lehetséges, hogy kellemetlen érzésekkel társítod, ha kimutatod érzéseidet, esetleg azt tapasztaltad, hogy az érzelmek kimutatása nem jó. Ez nem feltétlenül tudatos.

Pszichológussal tudsz erről beszélgetni.

2018. okt. 30. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

"képtelen vagyok kimondani,hogy szeretlek. "


Legalább nem hazudtál. Jobb is igy.

2018. okt. 30. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
hát elég gáz. nem csoda hogy dobott, én se szívesen ölelgetnék egy darab merev fát. gyakorold kicsit a social skill-jeidet mielőtt bármilyen kapcsolatot is akarsz kialakitani. vagy legyél egy s e g g f e j j e l aki ugyanannyira fogja kimutatni mint te, és simán áttapos rajtad, akkor még lehet neked is kinyilna a csipad hogy mégis mit ne csinálj.
2018. okt. 30. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
ürügy, bla-bla... nem vagytok egymásnak valóak. örülj, hogy szétmentetek!
2018. okt. 31. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!