Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Szerintetek miért csinálja...

Szerintetek miért csinálja valaki azt, hogy hülyének tetteti magát?

Figyelt kérdés

adott egy aranyos, intelligens lány. gyógyszerésznek tanul, kitűnő eredményekkel, a barátai ismerik őt és nagyon talpraesett, okos valaki.

de mások előtt ha elmegy valahova egyszerűen úgy viselkedik mint aki teljesen hülye. ilyen ártatlanul butának és szerencsértlennek adja elő magát tudatosan..mint egy semmit nem értő kislány.. és egyszerűen nem értem ez miért jó


2018. okt. 30. 21:19
 1/9 anonim ***** válasza:
Szerintem mert fél, fél az ismerkedéstől és az új környezettől. Vagy csak azt akarja, hogy megsajnálják.
2018. okt. 30. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
37%
Lehet az is közrejátszhat, hogy nem foglalkozik azzal, hogy a környezete milyen képet formál róla. Ha valakinek van kicsi sütnivalója is, akkor nem fogja bizonygatni, hogy milyen okos, hanem az adott enyénre bìzza, hogy miként ìtéli meg.
2018. okt. 30. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy szégyelli az intellegenciáját, attól tart, ha érdekességeket és valamilyen műveltséget igénylő témákat hoz fel, azt vagy nem fogják érteni vagy azt fogják hinni hogy ő a “nagyokos”.
2018. okt. 30. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Miért érzem úgy, hogy magadról kérdezel?
2018. okt. 30. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Mert ha valakit hülyének tartanak azon átnéznek.Szeret figyelmenkìvül lenni.

Vagy nem szándékos,egyszerűen nem érdekli mások véleménye ezért nem erőlködik hogy megmutassa magát.

2018. okt. 30. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 nemaRendőrség ***** válasza:

Ezt most mindenféle rossz nélkül mondom, de kiemelkedően okos vagyok.

Ált

2018. okt. 31. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 nemaRendőrség ***** válasza:

Na, általános iskolában sokáig nem voltak barátaim, idő után megtanultam, hogy le kell menni az ő szintükre és akkor elfogadnak.

Utána elit 8 évfolyamos iskolába mentem, megint megpróbáltam önmagam adni, de megint nem jutott nekem elég figyelem(ez a kulcsszó, figyelemhiányos voltam), nem voltak barátaim (később be is vallották).

Utána megint elkezdtem hülyeségeket csinálni. Rajtam is maradt, hogy akkor buta vagyok, de legalább ne legyek egyedül. Gimnázium végére le is romlott az átlagom, mert ténylegesen ellustultam, elbutultam.

Ez egyetem első pár évében folytatódott, utána már rájöttem, hogy meg kell találni az egyensúlyt. Most egyetemen oktatok, de megtartottam a buta énem is, csak azokra a speciális alkalmakra koncentrálom mikor iszunk.

2018. okt. 31. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
önbizalomhiány lehet. pl léteznek nagyon gonosz szülők, akiknek semmi sem jó a gyereküktől.
2018. okt. 31. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Nem nagyon lehetett kisebb korában sokat közösségben, így 3-nál több ember környezetében rejtetten így védekezik, hogy úm. átmegy gyerekbe észrevétlenül. Fokozatosan fejleszthető ez a dolog, hogy megérezze a közösségben való biztonságot is, és hogy ott is jó, fontos, ha ugyanaz az okos személy marad, aki egymaga az.
2018. okt. 31. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!