Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Létezik olyan, hogy egy...

Létezik olyan, hogy egy gyerek már akkor gonosz, amikor megszületik?

Figyelt kérdés
Szerintetek?
2018. nov. 2. 09:33
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
39%
Nem!
2018. nov. 2. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
25%

Evil isn’t born, it’s made. So is good.

Ez egy nagyon találó idézet szerintem.

2018. nov. 2. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
74%
Igen.
2018. nov. 2. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
75%
Van amelyik azzá születik és van amelyik azzá lesz.
2018. nov. 2. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
28%
amikor megszületik, nem. hogy lehetne gonosz valaki aki nem is gondolkozik még meg semmi. de szerintem mikor már úgy tud járni, beszélni, stb, akkor mutatkozhat benne egy kis rosszindulat, még akkor is ha nem szándékos. és azt meg már tudjuk, hogy egy gyerek lehet gonosz minden előző háttér nélkül, akár jó családból is, egyszerűen azért mert pszichopata, ami ugyanolyan betegség mint pl azok a gyerekek akiknek kicsi koruk óta nemi identitás zavaruk van. kár hogy egyiket se igazán tudják kezelni.
2018. nov. 2. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
93%
Biztos, hogy igen. Van egy cuki kis kuryám, meg néhány kisgyerekes barátom és családtagom. Mindegyik kis babócának pont ugyanúgy mondom el százszor hogy nem szabad a kutyát bántani, pont ugyanúgy veszem el a kezét a kutya füle/orra közeléből. Na most valamelyik kis kretén direkt próbálkozik bántani, mikor azt hiszi hogy nem figyelem. A többi szépen megérti, és még ha koordinálatlan kézmozdulatokkal is, de csak simogatni igyekszik. Szóval szerintem már az egyévesek közt is van kis szemétláda, nekem ez a tapasztalatom.
2018. nov. 2. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%
Teli be kell rúgni a kis g.eciket :D
2018. nov. 2. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
18%

A pontozásból látjuk, hogy a kérdező milyen téveszméjéhez keres társakat!

Jobbulást gonosszá vált kérdező és jobbulást mindazoknak a meggonoszodottaknak, akik azt mondják, "gonosznak született" ember létezik

2018. nov. 2. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
Én nem pontoztam se fel,se le senkit... Minden választ hasznosnak gondolok.. És kíváncsi vagyok a véleményekre. Ennyi...
2018. nov. 2. 10:37
 10/17 anonim ***** válasza:
12%
Akkor mi is kíváncsiak vagyunk a te véleményedre: lehet-e egy újszülött "gonosz" ? Azt a fszkalap kutyást bánthatná egy 5 napos ember?
2018. nov. 2. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!