Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért csuklik el a hangom és...

Miért csuklik el a hangom és jön rám a sírhatnék?

Figyelt kérdés

Van egy nagyon fura reakcióm bizonyos helyzetekben, amitől nagyon szeretnék megszabadulni.

Lényegében elcsuklik a hangom, elkezd átmenni az arcom a síros arcomba, szemem is elkezd könnyezni, és mindez anélkül hogy bármennyire tudnám irányítani. Viszont nem érzem úgy, hogy amúgy most tényleg sírhatnékom van, mint mondjuk valami komolyabb érzelmi dolog miatt, csak szimplám elkezd a testem így reagálni.


Annyira nem sikerült még kiszűrnöm, hogy mi a kiváltó ok, mert ritkán jön elő. A következő esetekben jött elő:

1. Háziorvosnál ülve az orvos felháborodott, hogy miért nem hallgatok rá, és járok el mozogni. Itt nagyon erős intenzítással előjött a reakció, alig bírtam válaszolni.

2. Főnököm számon kérte, hogy mi az oka annak, hogy az elmúlt hónapban a produktivitásom nagyon visszaesett. Itt annyira nem volt erős a reakció.

3. Ismerkedek egy lánnyal, és szóba jött a gyerekkor, és megosztottam egy rossz élményemet a szüleimről, amiről aztán még volt egy kisebb beszélgetés, hogy ki vajon miért tette amit tett. Itt is kezdett a vége felé előjönni, de aztán szerencsére témát váltottunk.


Ami fura még, hogy egy pillanat alatt elkezdődik és el is tud múlni.


Mi a fene lehet ez? Mit lehet tenni hogy elmúljon? Egyáltalán azt se tudom ezzel pontosan hol és milyen segítséget kérjek.



#sírás #elcsukló hang
2018. nov. 4. 08:15
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Lelkileg érzékeny vagy.
2018. nov. 4. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Talán, mert vannak érzéseid. Az se lenne jó, ha fapofával részt vennél az adott szituációkban.
2018. nov. 4. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
81%
nekem is hasonlo van. kicsit olyan, mintha ezek mar csak az utokso cseppek lennenek a poharban es nem tudna valami a felszinre torni
2018. nov. 4. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Orvos és főnök.Egyfajta hatalmi erőt fejez ki mindkettő.Gyerekkorodban a szüleid képviselték a hatalmat fölötted,erre emlékezel vissza felnőttként tudat alatt.
2018. nov. 4. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!