Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mit tegyek, ha nem tudok...

Mit tegyek, ha nem tudok szabadulni a depresszió-életuntság-munkanélküliség háromszögéből?

Figyelt kérdés

Volt munkám , de átvágtak egy tanfolyammal és már több mint 1 éve munkanélküli vagyok. Munkára esélyem sincs, mert olyan helyen lakom. A napjaim meg teljesen elborult szürkeségben telnek, nem motivál és nem mozgat semmi se. Olyan lettem mint egy vénember.


Járok pszichológushoz de egyelőre semmi hasznát se látom.


Munka kéne, az valameddig helyrehozott eddig, de nem lesz.


2018. nov. 6. 17:00
 1/6 anonim ***** válasza:
Én is hasonló helyzetbe vagyok, de sajna én se tudom mi ebből a kiút
2018. nov. 6. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Ugyan ez a helyzet nálam is.

8.osztállya semmire se megyek és tovább tanulni sem tudok/birok.


Magyarországon egész jó munkákat kínálnak az embereknek és szerintem ilyen 180.000-260.000Ft/Hónap +bónusz meg szállás. Miért nem próbálod meg?

2018. nov. 6. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Valami hobbi? Vagy valami újat tanulni? Most, hogy van időd magadra, tudnál esetleg más irányba fejlődni.
2018. nov. 6. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Amúgy igen, ha nem köt helyhez pl család, mert még egyedül álló vagy, akkor egy másik városba is elköltözhetnél, ahol van jobban fizető meló.Esélyes, hogy valamelyikre csak felvesznek.
2018. nov. 6. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Miért nem mész olyan helyre ahol van munka? Legtöbb helyen már ingyenes szállást is biztosítanak nettó 150-230 ezret megkeresed, és az a pénz a tiéd, maximum kajára kell költened. Sokan csinálják már így, és ez addig teljesen jó ameddig nem hozod helyre magad olyan téren hogy kitudj venni albérletet és ott keress még jobb lehetőségeket. Vagy összekapod magad anyagilag 1 év alatt, tanulsz valamit és akkor helyben tudsz vállalni munkát ha olyan szakmád lesz.
2018. nov. 6. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nem vagtak at a tanfolyamal. A munkaugyis tanfolyamok ilyenek vagy elindul vagy nem. Vsgy felvesznek vagy nem. Ilyen tanfolyam miatt nem szabad munkahelyet otthagyni ezek csak akkor jok ha mas okbol nincs allasod es valamit tanulni akarsz
2018. nov. 6. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!