Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Hogyan lehet kezelni a nem...

Hogyan lehet kezelni a nem túl empatikus főnököt?

Figyelt kérdés

Fiatal pályakezdő vagyok és június elején kezdtem a munkahelyemen.

A felettesem, aki elméletileg a mentorom is meglehetőse antiszociális, kevésbé empatikus.

Ha hibázom, akkor inspiráció, motiválás és okítás helyett egy végtelenül lekezelő, lenéző válasz érkezik. Úgy vettem észre, hogy nem csak velem ilyen. Nem arról van szó, hogy rosszul kezelem a lecseszést, hiszen volt, hogy magam is észrevettem a hibámat és azon voltam, hogy kijavítsam. Egyszerűen azt gondolom, ahhoz hogy valaki jó vezető legyen, ahhoz nem elég a több, mint 20 éves tapasztalat, hanem az emberekkel is jól kell tudni bánni. Van erre példa itt a cégen belül is.


Az utóbbi időben elkezdtem új munkahelyeket keresni és egy helyre fel vettek, még két helyre egy tesztet kellett kitölteni, amik sikerültek és behívtak interjúra a jövő héten, de nem szívesen megyek el innen, mert a többi kollégával eszméletlen jó a viszonyom. Némelyikkel már szinte barátok vagyunk.


Arra gondoltam, hogy talán írok a HR-esnek, hogy megoldást keressünk a problémára.


Azt gondolom, hogy egy pályakezdőnek nagyon fontos, hogy megszerettessék vele a szakmát, hogy szenvedéllyel tudja csinálni és nem mindegy milyen az indulás.


Ti mit tennétek ilyen helyzetben? Hogy kezelnétek ezt a dolgot magatokban?



2017. okt. 21. 10:16
 1/4 anonim ***** válasza:
Passzivitással. Megalázó neki a gyakorlatban ha nem vált ki belőled hatást
2017. okt. 21. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
16%
Ezen jot nevettem. Irj a hr-esnek hogy 0 ev tapasztalatoddal, ugy iteled meg a fonokod nem jo vezeto, es szeretnel tanacsot adni neki, milyen egy jo vezeto. Vegulis te mar tobb honapja dolgozol es meg 1 percet sem toltottel vezetokent, minden alapod meg is van erre.
2017. okt. 21. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Kedves második. Nem elmagyarázni akarom a HR-esnek milyen egy jó vezető. Csupán megoldást keresni erre a problémára.


A kérdésem az volt, hogy lehet ezt kezelni és ti mit tennétek.

2017. okt. 23. 12:19
 4/4 anonim ***** válasza:

Nyeld le, tanuld meg lesz@rni :/

Mindenhol ilyen a főnök.

A kompetencia hiányát büntetéssel és fenyegetőzéssel és emberhez nem méltó válaszokkal kompenzálják. Nem tudsz mit tenni. Szerzel egy év tapasztalatot azt lépsz máshová.Azt meg kibírod röhögve is.Amúgy ne vedd személyeskedésnek ahogy veled bánik,az életben meg kell tanulni ignorálni a dolgokat.

2017. nov. 6. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!