Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért hosszabbítatnak hajat...

Miért hosszabbítatnak hajat az emberek?

Figyelt kérdés
Nekem inkább az a bajom, hogy túl sok a hajam... Meg megnő magától is...
2018. nov. 7. 09:14
 1/5 anonim ***** válasza:
Nekik meg nincs elég.
2018. nov. 7. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Az egy dolog, hogy neked dús a hajad de sokaknak meg kevés, vékony szálú sz*r van.

Az enyém pl mindet egybe fogva kb 3 ceruza egymás mellett vastagságú és két nap után úgy néz ki mintha leöltöttek volna egy pohár vízzel.

Ha lenne rá pénzem nekem is lenne póthajam

2018. nov. 7. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

1. Mert nem akarják megvárni, amíg megnő. Van, akinek lassabban nő.

2. Kevesebb vagy vékony szálú hajuk van.


Ha neked dús hajad van és gyorsan nő, örülj neki. Másnak nincsenek ilyen jó adottságai haj-ügyben.

2018. nov. 7. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Hogyhogy miért? Mint minden más ilyesmit, mert nem tatszenek maguknak úgy, ahogy vannak.
2018. nov. 7. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Egyszer nagyon levágta a fodrász, akkor megfordult a fejemben.

De én is hasonlóan gondoltam, mint te, amíg tini voltam.


Nekem pár éve még olyan dús hajam volt, hogy csoda...már akkor őszültem, jó ideje festem. Durván hullani kezdett pár éve. Minap összehasonlítottam egy régi fotóval a mostani állapotot és majdnem elsírtam magam. Teljes körű kivizsgálásra lesz szükség. Csak eddig mindig hitegettem magam, hogy jaj ősz miatt, tavasz miatt. Vitamint szedek szóval nem az. Amikor elhagytam a festéket, akkor sem változott a dolog.

Mostanában megint elgondolkoztam a ezen...pedig régen én is csodálkoztam.

Van idősebb nőismerős, akinek gyönyörű haja volt, 50 éves korára valami betegség miatt durván megritkult, szinte kopasz átlátszik a fejbőre teljesen..

2018. nov. 7. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!