Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mit csináljak, ha már nem...

Mit csináljak, ha már nem tudom elviselni a munkanélküliséget?

Figyelt kérdés
Egyszerűen nem kapok sehol se munkát, az otthon ülésbe meg már bekattanok. Nem tudom lefoglalni már magam, ráadásul alvászavarral is küzdök.

2018. nov. 8. 19:26
 1/10 anonim ***** válasza:
Ha alkalmas vagy könnyű fizikai munkára, akkor számos városban találhatsz ilyet. A szállásod is biztosítják, ha messze laksz.
2018. nov. 8. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Szia. Én is kb egy évig munkanélküli voltam, ugyan ebben a helyzetben voltam. Már teljesen megőrültem, így adtam a lehetőségnek, elmentem a munkaügyi által tanfolyamra, 5hónapig jártam, és kaptam egy okjs képzést. Tök szupi volt. Mondjuk nem ebben helyezkedtem el, sőt nem is az eredeti szakmában, de utána késségesebbek voltak a munkaügyis dolgozók is. ☺
2018. nov. 8. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Jelentkezem munkákra, de a legtöbb helyről vissza se jeleznek.


Meg szerintem kéne némi kezdő tőke is ilyen "elmegyek más városba" melóra. Csak sajnos nincsen tőkém. Pénz nélkül menjek? Nem tudom.

2018. nov. 8. 19:36
 4/10 anonim ***** válasza:
33%
A vendéglátásban mindig keresnek embert, ott majd az lesz a bajod, hogy sokat kell dolgozni.
2018. nov. 8. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
32%
Nem tudsz egy közeli barátot megkérdezni, hogy nincs-e valami baj veled? Úgy értem, hogy valami sajátosság, amin tudnál változtatni, csak épp nem veszed észre magadon.
2018. nov. 8. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
#3 Mondom, hogy fizetik a szállásod, nem kell semmi tőke. Ha tudsz napi 8 órát állni, és kis szarságokat összerakni, akkor már csak egy várost kell választanod, és dolgozhatsz is. A Jófogáson számos ilyen hirdetést találsz. Jobb helyeken megközelítheted a nettó 200 ezret.
2018. nov. 8. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Mi a végzettséged?
2018. nov. 8. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Érettségi.


Célom a továbbtanulás, csak idén beragadtam a semmiben.

2018. nov. 8. 19:59
 9/10 anonim ***** válasza:
Tanulj valamilyen idegen nyelvet, ha még nem tudsz. Ezzel legalább lefoglalod magad, akár ingyen is lehet tanulni. Az önéletrajzban is jól mutat.
2018. nov. 8. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
#5 nem inkabb azt kene megkerdeznie hogy tud e munkat?
2018. nov. 22. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!