Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Meddig lehet ezt elviselni?

Meddig lehet ezt elviselni?

Figyelt kérdés
2éve lassan màr, hogy egy munkaközvetítőn keresztül dolgozok 1000km re tàvol a hazàmtol. Megtalàltam a szerelmet plusz még jól is keresek, de mégsem vagyok boldog. Minden nap 12óràt dolgozom két müszakban. Reggeli müszakban hétfőtől szombatig és vasàrnap még azon a héten kezdem az éjszakait egész màsik hét péntekig. Haza csak 4 havonta engednek szaros két hétre. A baràtnőm aki idevalósi nem akarja itt hagyni az orszàgàt én meg itt nem bírom màr. Semmire nincs időm csak a munka a munka a munka. Hiàba van pénzem ha nincs boldogsàgom. Nem vagyok képes kilépni a mókus kerékből mert otthon nincs jövője az életemnek. Őt se lennék képes elhagyni, de màr annyira elegem van az àllandó munkàbol, hogy ürügyet keresek, hogy kilaradhassak egy napot.

2018. okt. 25. 11:47
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Gyere vissza. Ez nem élet amit élsz, és nincs az a pénz ami megérné.
2018. okt. 25. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Szerinted miért mondta Viktor, hogy "Gyere haza, fiatal"?

Nem vagy te japán, hogy majd nyugdíjasként kezdj el élni.

2018. okt. 25. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
De a baràtnőm nem akar velem jönni , és nem vesz rà a lelkiismeret, hogy szakítsak vele.
2018. okt. 25. 12:16
 4/12 A kérdező kommentje:
Albérletben lakunk és ha elhagyom nem fogja tudni az ő fizetésével fentartani a dolgokat. Nincs senki neki rajtam kívül, de vàltoztatni se akar ezen a helyzeten.
2018. okt. 25. 12:22
 5/12 anonim ***** válasza:
Miért nem váltasz munkahelyet és keresel egy normálisabb munkát/munkáltatót? Ha 2 éve kinn élsz, akkor beszélned kéne a nyelvet. Jelentkezel, lezsírozol mondjuk 3-4 napot az interjúkra és kiveszel rá betegszabadságot például.
2018. okt. 25. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Ő mivel hivatalos itthoni munkàs csak is kizárólag 8óràzhat és hétvégéje szabad. Evvel ellenben én aki közvetítőn keresztül részben fekete munkàs belőlünk a sz***rt is kidolgoztassàk.
2018. okt. 25. 12:28
 7/12 A kérdező kommentje:
Az összes közvetítő alap követelménye a napi 12óra munka. Màr keresgéltem elég sokat.
2018. okt. 25. 12:32
 8/12 anonim ***** válasza:
Még mindig nem értem, minek ide a közvetítő? Miért nem mondasz fel és keresel rendes, helyi cég által meghirdetett állást mindenféle közvetítős lehúzások nélkül? Több országban dolgoztam külföldön közvetítő nélkül, de azok az ismerőseim, akik közvetítőn keresztül mentek ki, 6-10 hónapon belül felmondtak és helyben kerestek másik állást, amikor volt elég tartalékuk. Mindegyikük sokkal normálisabb munkát talált, mint korábban.
2018. okt. 25. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Ismételten jelezném a baràtnőm véget nem tudom itthagyni. Mondjam neki, hogy kimerültem és ki van a töklámpásom mindennel és mindenkivel kösz az évet szia
2018. okt. 25. 13:39
 10/12 A kérdező kommentje:
A fizetésedből meg old meg mostantól magad? Olyan mintha sarokba lennék szorítva.
2018. okt. 25. 13:42
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!