Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Az durva hogy így lerészegedtem?

Az durva hogy így lerészegedtem?

Figyelt kérdés

Pesten egy szórakozóhelyen, olyan részeg voltam hogy le vettem a pólómat és a melltartómat (az egyik ismerősőm akadályozta meg hogy a nadrágot ne húzzam le...) pedig nagyon szégyenlős, visszahúzodó és félénk vagyok, alig merek megszólitani embereket a mindennapokba, most meg úgy viselkedtem mint egy prostituált! Miért? Nagyon szégyelem magam... 😐🙁


25/N



2018. nov. 8. 20:14
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
78%
Nem durva, minden embernek aki kihasználta azt, hogy ebben a korban erős, energikus és strapabíró a test és a szellem, vannak ilyen történetei. Az egész egy jó sztori, ezt még évek múlva is mesélheted. Ennél többnek nem kell felfogni, nem kell miatta szégyenkezni. Mind átestünk az ilyesmin :D
2018. nov. 8. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
50%
Igaza van az előttem válaszolónak, én is tudnék sok mindent mondani, de nem teszem meg :D
2018. nov. 8. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 A kérdező kommentje:
Próbálom elfelejteni, de nem tudom! Majd egy kis idő múlva majd nevetek, de ez igy nekem durva... 🙂😕
2018. nov. 8. 20:54
 14/25 anonim ***** válasza:
100%
Nem mindennapi az biztos, de legalább kalandosabbá tettek az életedet.
2018. nov. 8. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 A kérdező kommentje:
Az biztos hogy egy ideig ez lesz a téma a barátnőimnél! (Uristen remélem nem látják majd a kérdést! 😂)
2018. nov. 8. 20:58
 16/25 anonim ***** válasza:
100%

Első vagyok


Kérdésed:Az durva hogy így lerészegedtem?


Válaszom: igen


Mit nem értesz ezen? Miért kérdezted meg higy "mi igen?"

2018. nov. 8. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 A kérdező kommentje:

úgy viselkedtem mint egy prostituált! Miért? Nagyon szégyelem magam...


Te meg: Igen!


Én meg: mi igen?


Érted? 😁😀

2018. nov. 8. 21:00
 18/25 anonim ***** válasza:
100%
Durva! Az alkohol feloldja a gátlásokat. És nem úgy viselkedtél, mint egy prosti, nyugi, azok nem csinálnak ilyet :-)
2018. nov. 8. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! ☺
2018. nov. 8. 21:29
 20/25 anonim ***** válasza:
41%
Aki sokat iszik az elég bátor szokott lenni álltalában, valakinek fura másnak pedig nem, csak azt sajnálom hogy nem lehettem ott, máskor ha ilyet szeretnél csinálni akkor szólj nekem is ;-)
2018. nov. 8. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!