Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Nyelvtan szóbeli érettségi...

Nyelvtan szóbeli érettségi mennyire durva?

Figyelt kérdés

A többi tárgyból már nyugodtabb vagyok, gondoltam a nyelvtant a végére hagyom, a tanárunk azt mondta, hogy szerinte ha valaki volt bent legalább 1 nyelvtanórán, akkor a tételek tanulása nélkül is lehetetlen, hogy ne menjen át. Ráadásul megkaptuk a hivatalos feladatokat, amiket ott kapunk majd, szóval úgy voltam vele, hogy van időm.


Aztán belekezdtem ma és fogalmam sincs az egészről, rohadt értelmetlenek a feladatok szövegei és nem is értem néhol mi a tételnek a lényege? Pedig színötös voltam nyelvtanból egész életemben, viszont most nagyon félek tőle...


Miket tapasztaltatok?


2018. jún. 24. 15:07
 1/2 anonim ***** válasza:

Az irodalom nehezebb :D szerintem a nyelvtan a legkönnyebb. 2 éve érettségiztem, nem emlékszek már nagyon rá, de szerintem a nyelvtanra készültem a legkevésbé. Olvasgasd a tételeket, de ha 5-ös voltál, akkor a dogákra úgyis tanultál és elvileg csak fel kell frissítened őket.


Am szerintem rossz kategória :)

2018. jún. 24. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

"Nyelvtan szóbeli érettségi mennyire durva?


Semennyire. Ez csak egy érettségi.

2018. jún. 27. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!