Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Az durva hogy így lerészegedtem?

Az durva hogy így lerészegedtem?

Figyelt kérdés

Pesten egy szórakozóhelyen, olyan részeg voltam hogy le vettem a pólómat és a melltartómat (az egyik ismerősőm akadályozta meg hogy a nadrágot ne húzzam le...) pedig nagyon szégyenlős, visszahúzodó és félénk vagyok, alig merek megszólitani embereket a mindennapokba, most meg úgy viselkedtem mint egy prostituált! Miért? Nagyon szégyelem magam... 😐🙁


25/N



2018. nov. 8. 20:14
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
97%

Múltkor a tesóm hullán elment sz*rni aztán elkezdett vele veszekedni majd 20 perc után bement és lefeküdt..na ez a durva!

A tiéd az semmiség ;)

2018. nov. 9. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:
35%
Ha ez troll kérdés azon sem lepődnék meg. Nagyon kevés nő van aki ilyet csinál részegen egy szórakozóhelyen. Te kemény csaj lehetsz. XD amúgy van ahonnan gáz de van ahonnan kifejezetten izgalmas :'D
2018. nov. 9. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:
100%
Én ettől még barátkoznék vele, hiszen éppen ez az ijedtség mutatja meg, hogy amúgy normi lehetsz.:)
2018. nov. 9. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Aranyosak vagytok 😊☺
2018. nov. 9. 21:38
 25/25 anonim válasza:
44%
figyelj, a lényeg, hogy szokj le az alkoholról, amilyen gyorsan csak tudsz.Mindenkinél másként hat és nálad brutálisan, szóval muszáj leszoknod róla.Ha nem megy, fordulj szakértőhöz.
2018. dec. 8. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!