Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Az miért elítélendő ha valaki...

Az miért elítélendő ha valaki kokaint használ?

Figyelt kérdés
Ha ezzel nem árt senkinek, és anyagilag is könnyedén tudja finanszírozni.

2018. nov. 8. 22:32
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
68%
Ja biztosan teli van a szakirodalom pozitív és semleges hatásokkal . Mert ha tudnál gondolkodni akkor magától értetődne hogy ez csak duma . A pali beül kómásan az autójába vagy felkap egy fless hatásra egy fejszét és tömegeket öl meg .
2018. nov. 8. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
91%

Nem magától a kokainnal van a probléma. Elég csak csak belegondolni a kokain legnagyobb veszélyére, a függőségre. Hogyan képzelsz el egy kokainfüggőt? Mit csinál egy függő? És ez nem csak a kokainra vonatkozik, hanem az összes narkotikum függőre.. Elhanyagolják magukat, a szociális élet a romokba hever, és gyökeres szerepe lesz ezeknek a szereknek a hétköznapokban. Emellett pszichés gondokat is okozhat, persze annál aki hajlamos rá, de pozitív hatásra ne számítsunk. Egyre mélyebben belecsöppen valaki, utána egyre több szerre lesz szüksége. először csak 02, utána már 0,5g és így tovább... Most nem akarok a tárcádban turkálni, de minél jobb a minősége, amit be tudsz szerezni, annál jobban növekszik a kiadás.. Vissza tudok neked idézni hasonló történetet , amikor hasonlót néztem végig.. Persze, hogy függő legyél azért tenned kell.. Eleinte csak heti 1 alkalom, utána már heti 2-3.. Majd megjelennek azok akik csatlakoznak szívesen a partyba, velük már ugyebár jobb buli, így még több alkalom lesz az összeülésre. Végül azt veszed észre, hogy minden nap tolod és egy nap elnyomod azt a mennyiséget amivel elvoltál azelőtt 1 hónapig... Megéri? A drogban nincs semmi happy end. Hidd el nekem.


23/F

2018. nov. 8. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 Miss Endzsi ***** válasza:
24%
Mindennapi használata számomra elítélendő, de havi egy-két alkalommal nem hiszem, hogy baj lenne.
2018. nov. 8. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
71%
Én kipróbálnám egyszer, csakis azért hogy megtudjam hogy mi ez a nagy hype. Vannak akiknek semmilyen hatást nem okoz.
2018. nov. 8. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
68%
Mert van rá pénze,nekem meg nincs.
2018. nov. 8. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
100%

Ja, ja én is inkább csak irigykedem. :D


Az a baj mindenféle ilyen szerrel, hogy egy problémát próbálnak elfedni vele. És mivel függőséget okozó szer, a szervezeted "csalni fog" és elkezdi felnagyítani az alap problémát. Én azt mondom ha valakinek tényleg van erre ennyi pénze, akkor vegyen hozzá egy orvost is aki kontroll alatt tartja ezt a folyamatot. Ha semmi más lehetőség nincs.

2018. nov. 8. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
78%
Könnyedén tudja finanszírozni? Még... :-)
2018. nov. 8. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
2018. nov. 8. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
86%
Felolem tegye, de en megszakitok vele minden kapcsolatot.
2018. nov. 9. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
77%

Én elítélem a szerhasználókat, legyen szó bármely narkotikumról. Mese ide vagy oda ezek a sz_rok gyilkolnak. Zacher Gábor, az ország vezető toxikológusa is elmondta, hogy már a fűtől is lehet kemény hallucináció, és mindenkinél más vált ki. Hát akkor a keményebb drogot vajon mit művelhetnek?


Meg a saját példámról tudom, hogy altató szedésétől szintén le lehet jönni az életről, és leépíti az embert. Pedig nem drogról van szó, "csak" egyfajta függőségről.


Ne használd kérdező. Ahogy senki se.

2018. nov. 9. 01:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!