Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hol vannak itt a nem tökéletes...

Hol vannak itt a nem tökéletes emberek?

Figyelt kérdés
Akik stresszelősebbek, kisebb az IQ-juk, nagyobb az alvásigényük, kisebb az EQ-juk, kisebb a komfortzónájuk, nem örök pozitívak, nem örök jókedvűek, nem mindenben a közösség érdekeit nézik (pl autósok Budapesten), nem mindenben totál erkölcsösek...
2018. nov. 9. 13:23
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
62%
Én sem vagyok tökéletes. Belőlem például hiányzik a hiba :)
2018. nov. 9. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Nincs olyan, hogy tökéletes ember.. Ha ezeknek a szélsőséges ellentét nézed meg, akkor sem biztos, hogy jó ember lesz az , akiben ezek a tulajdonságok pontosan megvannak... Sőt kifejezetten idegesítő lenne, a szabály mánia, és a közösségért való önfeláldozás..
2018. nov. 9. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Itt vagyok.
2018. nov. 9. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 Miss Endzsi ***** válasza:

"Ne hallgass rám, mert úgy jársz, mint én. Mindenki szeret, de utál szintén. Neki tetszek, neki nem, ez így ennyi. Nem ismersz, de nem is mersz megismerni"


Magamnak tökéletes vagyok, másnak nem ez a tökéletes, nem olyan nehéz ez.

2018. nov. 9. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Én egy tökéletes embert ismerek! :(((
2018. nov. 9. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!