Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Próbálok kedves, udvarias,...

Próbálok kedves, udvarias, tiszteletteljes lenni az ismerőseimmel, mégis a bunkóságot kapom csak tőlük? Mi lehet az oka ennek?

Figyelt kérdés
2018. nov. 10. 10:19
 1/4 anonim ***** válasza:
Ma ez már nem nyerő "kedves, udvarias, tiszteletteljes lenni". Légy bunkó mindenkivel, és csak néznek, hogy mi történt.
2018. nov. 10. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Velem is ez volt, vagyis voltak, akikkel jóban voltam, de volt pár ember, akik folyamatosan bunkóztak velem, pedig egy rossz szavam nem volt hozzájuk. Meg még rám mondták állandóan, hogy egy tapkó vagyok, amikor nagyon nem vagyok olyan és inkább rájuk illik ez a jellemzés..

Onnantól elkezdtem én is gэciskedni velük, hogy legalább legyen okuk bunkónak goldolni :D

2018. nov. 10. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
A szeretet sajnos nem mindig logikus dolog.Azért mert te ilyen vagy,nem biztos,hogy ugyanezt kapod vissza egyesektől.Amúgy nem lehet,hogy túl alázatos vagy? Mert az ilyen embereket szinte sehol sem tisztelik,mivel azt jelzik,hogy ők sem tartják magukat egyenrangú félnek a másikkal.
2018. nov. 11. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Velem is ez van.
2018. nov. 12. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!