Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ebben a helyzetben mégis mit...

Ebben a helyzetben mégis mit lehet tenni?

Figyelt kérdés

jövő hétvégén megyünk páran egy koncertre. Elhívtam az egyik barátnőmet is.

Itt jön a gond. A lány pasija pszichopata.. meg is szokta ütni néha, van hogy bezárja a lakásba, zsarolja érzelmileg. Közben mások előtt a tökéletes társnak mutatja magát, mindenkivel kedves, túlsagosan is..

A barátnőm sajnos szerelmes belé, nem tud kilépni a kapcsolatból. Erről sokat vitatkoztam vele, most nem ez a lényege a kérdésnek.


Hanem hogy a koncertre jönni akar a férfi is. Ezzel garantáltan elrontva az esténket, mivel a társaságból az én páromat beleértve mindenki ismeri a szitut, a hideg is kiráz minket tőle. A nyálas viselkedésétől, attól hogy mindig ő van a középpontban, jópofizik mindenkivel, tetteti a hülyét úgymond.

Ha iszunk egy kis alkoholt mindannyian nem akarom hogy elfajuljanak a dolgok.

Viszont nem mondhatom a barátnőmnek hogy mondja a pasinak azt, hogy ne jöjjön mert akkor gyanús lenne neki az egész és félek hogy megint a barátnőmön vezetné ezt le


2018. okt. 28. 22:14
 1/5 anonim ***** válasza:
0%
Semmit. Odafigyeltek, hogy ne igyatok..
2018. okt. 28. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
1-es. Ha nem iszunk is rosszul érezzük magunkat a közelében
2018. okt. 28. 22:17
 3/5 anonim ***** válasza:
55%
Minek kellett őket elhívni? Nekem is vannak barátaim, mégis volt és valószínűleg lesz is olyan alkalom amin nem kötelező ott lennie mindenkinek.
2018. okt. 28. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
mert a lány jó barátom és mert tudom hogy szereti ezt a zenét... és nem őket hívtam, csak őt
2018. okt. 28. 22:34
 5/5 anonim ***** válasza:

4-en a szart is ki kell verni belőle. És meg kell mondani neki, hogy csak még egy karcolást megláttok a lányon, előbb veritek össze még egyszer annyira, hogy a kórházban ébred 2 hét után, aztán utána kérdeztek, mert lehet csak a lány ütötte be magát. Gyűlölöm az ilyen undorító, göthös férgeket, akik nőket bántalmaznak.


Hú, de felidegesítettél most, ne tudd meg.

2018. okt. 29. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!