Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ha egy részegtől megkérdezem...

Ha egy részegtől megkérdezem hogy részeg-e, valószínűleg mi a válasz?

Figyelt kérdés
2018. nov. 10. 15:20
 1/10 anonim ***** válasza:
Sértegetsz? Hogy lennék én részeg, te vagy részeg mert nem tudod mit beszélsz! :))Hé figyelj már, nincsen kétszáz Ft-od egy üveg kevertre, jövő hónap elején kapok segélyt abból megadom.
2018. nov. 10. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

"úgy be vagyok rugva mint a vaddisznó"

Bár teljesen mindegy mit mond, ha be van valóban nagyon csúnyán rúgva akkor kb úgy fog beszélni, mintha a lengyelt keverné az orosszal. Egy szávát se fogod érteni.

Ha meg nincs berugva akkor azt fogja mondani, hogy nem részeg. De azt alá támasztja, hogy érted amit mond.

2018. nov. 10. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Attól függ, hogy mit nevezünk részegségnek és hogy ki mondja. Van aki szereti kicsit eltúlozni, talán főleg a nők. Van aki meg tagadja...
2018. nov. 10. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Van aki azt mondja:pffhuuu mint a picsä,van aki tagadja.

Viszont ha olyat látsz amit én tegnap délután, akkor megkérdezni sem kell.Bálint bácsi,a szomszédom,a kisbolt falának támaszkodva ült félmeztelenül,2 literes koccintós borral a kezében.A jön hazafelé öreg kérdésemre annyit válaszolt kaján alig látható mosollyal az orra alatt:húzzál hazafelé a picsäba kölyök.

2018. nov. 10. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Azt te csak részeg, hogy én hiszed vagyok.
2018. nov. 10. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
A részegség állapotától függ (tehát csak kicsit vagy full részeg), viszont vannak olyanok, akik a 4. üveg pia után is még képben vannak, mert immunisak lettek a piára. Így egy kívülálló szerint már részeg, de szerinte még nem lesz a válasz.
2018. nov. 10. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Nem vagyok! Csak egy pohár vacsorát kérnék a boromhoz!
2018. nov. 10. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

"Drehogiy vagok reszssegg, alig ittam."

Tőlem kb ez a válasz jönne. Én azok közé tartozom, aki tagadja és igyekszik leplezni. Aztán másnap sajá magamon röhögök, hogy mennyire idióta és RÉSZEG voltam. :D

2018. nov. 10. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
A legtöbb azt mondja, hogy nem az, ezért sem igaz az a mondás, hogy a részeg ember igazat mond.
2018. nov. 17. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
azt csak te részeg hogy én hiszed.
2018. dec. 10. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!