Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Van olyan, hogy valaki sosem...

Van olyan, hogy valaki sosem másnapos?

Figyelt kérdés
Én már voltam atomrészeg nem is egyszer, de másnapos sosem. Számomra ismeretlen az az érzés, amiről mások mesélnek, hogy egy kiadós ivás után milyen sz*r a következő nap... meg az is, hogy kiesnek bizonyos emlékképek az estéről. pedig sokszor volt, hogy kevertem mindent, nem is kis mennyiséget ittam, éjszaka totál kész voltam, reggelre mégse volt semmi...

2018. okt. 27. 17:30
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Nálam is ez a helyzet, kiegészítve azzal, hogy nem is élvezem, ha iszok. Néha egy kis bor, vadász, vagy csokilikőr az íze kedvéért bőven elég.
2018. okt. 27. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
én élvezem, de szerencsére ezt másnap sosem szenvedem meg :D
2018. okt. 27. 17:45
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Igen, sem az apósom, sem a férjem nem volt soha másnapos. Én egy pohár bortól agonizálok.
2018. okt. 27. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

én olyan 20-21 éves koromig ugyanígy voltam.

Ma már ha kicsivel többet iszok a kelleténél olyan fejfájás, hányinger, rosszullét, gyengeség, rossz kedv stbstb van, hogy azon gondolkozom kinyírom magam.

Nemtudom hány éves vagy, de 25 felett ritka aki ha sokat iszik nem másnapos.

26f

2018. okt. 27. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
29%

Én kb 15 éve nem voltam másnapos. NEM ISZOK.

De ne örülj te annak mert fogod egyszer te is érezni, amikor a szervezeted már nem birja annyira feldolgozni.

2018. okt. 27. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

1. vagyok. És 38 éves. Nem hiszem, hogy ez később változni fog. Pedig nő létemre elég jól birom az alkoholt.

Egyszerűen nem ízlik, ami a bornál erősebb. Ha sokat iszok, akkor szédülök, hányingerem van. Egyáltalán nem érzem azt a jót se, ami miatt más iszik.

Cserébe nem vagyok másnapos se.

Csak így nincs meg a motiváció, hogy iszogassak.

2018. okt. 27. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
75%
Én úgy 14 évesen kezdtem inni. 17 évesen már lazán liter pálesz, kisérve sörrel munka közben. Másnap semmi. 21 körül lehettem, mikor jöttek a jelek, fejfájás másnap, kimaradt ez az. 23 körül már őrült fejfájások és napok is kimaradtak. Akkor döntöttem el, itt a vége. Több mint 30 éve nem voltam részeg, max egy sör néha. Aki velem kezdték az ivást és folytatták, már egy sem él.
2018. okt. 27. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

akkor szerencsés vagy, nem lehetsz alkoholista sem :)

de akkor is azt mondom, korral változik, és ez nem olyan, ami öregembereknél kezdődik, hanem ami huszonévesen. Egyre kevésbé bírod a piát, és egyre kevésbé van benned, hogy INNIKELL!

De ha mégis iszol, azt megbosszulja a tested másnap...

2018. okt. 27. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
#3-as vagyok. Apósom már rendesen benne volt a korban, fiatal kollégái félholtan mentek be reggel, az öreg meg csak vigyorgott... Pedig rendesen beszívott ő is velük együtt.
2018. okt. 27. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Nekem a párom ilyen. Akármennyit iszik, ő sosem másnapos. Volt már, hogy pontosan ugyanannyit és ugyanazt ittuk egy este, én másnap majd meghaltam, ő meg lazán felkelt korán és elment futni, mint minden reggel. Mázlista. :D
2018. okt. 27. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!