Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ez normális viselkedés?

Ez normális viselkedés?

Figyelt kérdés

Egy ismerősöm, amikor nem tetszik neki valami amit írok vagy csinálok, akkor egy ideig, átmenetileg teljesen lehetetlenné teszi hogy elérjem őt, facebookon nem válaszol, telefonszámomat letiltja, teljes mértékben ignorál engem, nem foglalkozik vele mi van velem. És ezt néhány hetente eljátssza.

Lassan 10 éve ismerjük egymást, sokat segít nekem, de ez a dolog már nagyon sokszor előfordult. Kicsit olyan a kapcsolatunk, mintha ő lenne a vezér, az van amit ő mond, úgy jó minden, úgy van minden ahogy ő mondja, mindig neki lehet csak igaza, én meg mint valami alattvaló, vagy elfogadom az akaratát, vagy kiakad lekoptat a fenébe.


2018. nov. 11. 10:11
 1/4 anonim ***** válasza:

Minek foglalkozol egy ilyen szerencsétlennel?

Hagyd őt a fenébe, engedd el... Ne is beszélj vele többet, mert időpazarlás. Inkább zárd ki az életedből.

2018. nov. 11. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Miért vagy az alattvalója? Mi szükséged van rá?
2018. nov. 11. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Tényleg annyira rá vagy utalva a segítségére, hogy eddig még nem számoltad fel az ismeretséget? Beszélj vele erről és ha kitart a viselkedése mellett, tedd lapátra, hiszen a csicskájának tekint...!
2018. nov. 11. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Hat szerintem se valami normalis viselkedes az ilyen. De az az igazsag, hogy velem tortent mar hasonlo, de aldom azt a percet, amikor elmondtam neki, hogy mi bajom van, es mar evek ota csak gyomorgorcsosen tudok vele lenni. Ezalatt azt kell erteni, hogy nem igazan tudtam megnyilni elotte, mert mindig azt mutatta, hogy o a felsobbrendu es nekem hallgatnom kell, de masok nem is vettek eszre hogy ez volt a baratsagunkban. Es igen en azt ajanlom neked, hogy beszelj vele es ha akkor is eljatszodja az aldozat, sertodott szerepet (pl nalam ez volt), akkor hagyd beken, felesleges ilyen baratokra vesztegetni az idodet.
2018. nov. 11. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!