Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mit tehetnék a megbánás ellen?

Mit tehetnék a megbánás ellen?

Figyelt kérdés

Folyamatosan megbánok sok mindent, még ha próbálom megoldani a problémákat akkor is csak megbánás lesz a vége. Így úgy vagyok vele ha próbálkozom vele ha nem akkor is megbánom. Próbáltam már elfogadni a megbánást, mint mondtam próbáltam megoldani a dolgokat, hogy ne bánjam meg, de ha meg is oldottam akkor is megbántam...


Nem csak nagy dolgokról van szó itt, hanem nagyon kicsiny dolgokról is, van ami évek után is visszajön és egyre jobban rosszul érzem magam tőle.



2018. nov. 11. 16:00
 1/2 anonim ***** válasza:
Az ember, tesz dolgokat, amiket, akkor abban az időben nem gondol át, hogy helyes e vagy sem. Sőt mérlegelve sem tudod abban a helyzetben megmondani, hogy jó e vagy sem. Az ember a hibáiból, tanul. A megbánás az jel, hogy hibáztál, és így van lehetőséged, majd kijavítani azt amit megbántál. ☺
2018. nov. 11. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

De nincs rá lehetőség és amit eleinte úgy fogok fel majd tanulok belőle azt később megbánom pedig nem akarom megbánni :/.

Igyekszem nem megbánni a dolgokat, de egyre jobban a fejembe megy túl sokat gondolok rá és ez így már kikészít.

2018. nov. 12. 08:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!