Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Láb-fétises emberek, beszélnét...

Láb-fétises emberek, beszélnétek erről az oldalatokról?

Figyelt kérdés

Volt időszakom, amikor konkrétan undorodtam a lábujjaktól. Ma már a teljes lábfejektől, mert olyan könnyen izzadnak, büdösödnek, és szerintem csúnyák. A női combokat és vádlikat meg szoktam nézni, ha úgy van gyönyörködöm bennük, de attól lefelé fúj. Nem értem valaki hogy tudja egyáltalán nyalogatni más lábujját. Nem tartjátok undorítónak? Akik ilyet csinálnak szex közben azok előtte legalább megmosatják a párjuk lábát, vagy pont az ízét élvezitek?

Kort és nemet is írjatok.



2018. nov. 11. 17:49
 1/9 anonim ***** válasza:
49%
Egy nőnek, akit èrdekel a tèma, szîvesebben válaszolnèk.
2018. nov. 11. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Nem akartam mondani, de lány vagyok :s igen, lány létemre női combokat nézegetek :-/
2018. nov. 11. 18:46
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Én úgy szeretek vele "játszani" ahogy éppen van. Nekem nagy élmény volt mikor csinálhattam neki egy pedikűrt.
2018. nov. 11. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem tartom u dorîtônak, mert sokkal kulturáltabb, mint az anál ès társai. Megmossák előtte.
2018. nov. 11. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Férfi vagyok, engem is a női comb és lábszár érdekel fokozottabban. Azt nem értettem sose, miért csak bokától lefele beszélnek lábfétisről. Ami fenék és boka között van, az nem láb? Akkor mi?

Nem undorodom bokától lefele lévő résztől sem, de nem izgat különösebben. De néhány lánynál az is olyan formás, picike és az tud tetszeni, pl. zokniban. De abba nem gondoltam bele, hogy hozzá is érnék. A combhoz, lábszárhoz már igen.

2018. nov. 11. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Utolsó: azért, mert általában a bokától lefelé levő rész iránt fejlődik ki fetis. A magyarban a "láb" szó az egész lábra utal, lábszárral együtt, de az angol "foot" szó kifejezetten a bokától lefele levő részre vonatkozik. Van olyan is, hogy leg fetish, de sokkal ritkább.



Kérdező: először ezt olvasd el:



[link]



Arra, hogy mi undorító, nem nagyon van értelme kitérni. Annak, aki izgul rá, annak sosem undorító, aki meg nem izgul valamire, annak minden az. A szex is undorító a maga módján, emberek összekenik egymást mindenféle testnedvekkel. Az anál szerintem pl. baromi undorító, de egy piszkos női talpat bármikor szívesen tisztára nyalok, ha bejön a lány. Bajom úgyse lesz tőle, viszont rohadtul élvezem. Kinek mi.


Ha a cikk után van még kérdésed, szívesen válaszolok.


-Egy feketeöves lábfetisiszta

2018. nov. 26. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Utolsó: Nekem leg fetishem van és mindig zavart, hogy ha a láb fétisre keresek, sosem azt kapom, amit keresek, pedig jól adom meg a szavakat. Kirekesztettnek érzem magam, a ritka fétisemmel. Rám bezzeg nem gondolnak. Pedig a comb, térd, lábszár olyan formás, szép tud lenni! És jobban is van rajta mit nézni, mit fogni, végig lehet simogatni.
2018. nov. 26. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
59%
Nagyon egyszerű a megoldás: keress rá angolul. Mind ezt tesszük. Komolyan azt hitted, hogy a magyar neten találsz ebben a témában elég anyagot? Még a lábfetisben se vagyunk nagyon eleresztve.
2018. nov. 27. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Számomra a női lábfej nagyon szép: a puha talp, a hosszú lábujjak, a hajlékonyságuk nagyon tetszik. Van olyan nő, akinek biztosan nem izzadós a lába, volt egy ismerősöm, ezt mondta.

Szeretem, ha nagy a nő lába, 40-42-es. (F40)

2023. máj. 22. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!