Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Ti beszélnétek még olyan...

Ti beszélnétek még olyan "barátnővel", aki olyanokat terjeszt rólad, hogy k. rva vagy?

Figyelt kérdés

Most szálltam le a buszról és a tesója osztálytársai rajtam röhögtek, ilyen kis általános iskolásos, hogy ez egy prosti (k....),mennyire könnyen kapható... Ha nincs ott tanár, kiverem a fogát, hogy felnőtt embernek (22) ilyet mer mondani...


Ez egy pár évvel ezelőtti szilveszter volt, mikor összejöttem egy sráccal, csak egy csók volt, majd utána randiztunk és több, mint fél évig együtt voltam... Már akkor ilyeneket mondott rólam, hogy a buli ribije voltam és hasonlók... Mikor pont ő járt össze dugni egy sráccal, akinek barátnője és utána még ő volt kiakadva, higy durván megkettyintették, az anyjáéknak meg azt hazudta, hogy velem van...


Vagy azon röhögtek, hogy fél évig csinálom a jogosítványt, mikor az kb. annyi, de semmi közük hozzá... Ezen is röhögtek...


A bizalmas családi gondjaimat is kibeszélte, amit csak vele osztottam meg...


Ja és mivel ilyen, semmilyen pasi ühybe nem avatom be... Azt terjesztette rólam, hogy szűz vagyok...


Az összes fiúnak hazudozott rólam, akinek tetszettem...


2018. okt. 30. 18:05
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Ugyan dehogy, simán kivágnám az életemből és többet nem beszélnék és nem is foglalkoznék vele.
2018. okt. 30. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 hun_74 ***** válasza:
100%

Ha ilyen barátnőid vannak, nincsen szükséged ellenségre.

Én elküldeném melegebb éghajlatra, meg is indokolnám, hogy ezekért és ezekért a dolgokért, majd megszakítanám vele a kapcsolatot.

2018. okt. 30. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Sajnos én marha nem tettem meg...
2018. okt. 30. 18:32
 4/6 anonim ***** válasza:
Még megteheted, akár ma is, sose késő..
2018. okt. 30. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Igen, mindig abba a hiába estem, higy "megbocsátottam", és megintbugyanez lett a vége
2018. okt. 30. 18:44
 6/6 anonim ***** válasza:
Ha tanulsz ebből és többet nem követed el újra, se vele se senki mással, akkor máris megvolt az értelme. Sok sikert a leépítéshez.
2018. okt. 30. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!