Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Az emberek miért nem értik...

Az emberek miért nem értik meg az én gondolkodásomat? Miért néznek le emiatt? 17L

Figyelt kérdés
Rengeteget beszélgetek neten, de mindig rosszul végződik. Hogy miért? Mert mentálisan beteg vagyok, suliba se tudok járni és munkára sem vagyok alkalmas. (Ebbe ne menjünk bele, hogy miért.) A lényeg, hogy az embereket ez olyan szinten zavarja, hogy már rosszul vagyok a saját fajtámtól. Megszólnak és trágár módon fejezik ki a nem tetszésüket felém. És még ők mondják, hogy milyen tanulatlan, milyen műveletlen vagyok, mert nem járok már suliba. De szerintem nem egy iskolai papír fogja eldönteni, hogy ki is vagyok valójában. Mert aki vagyok, az benne van a szavaimban, a gesztusaimban is egyaránt. Arra is gondoltam, hogy lehet csak irigyek arra, hogy szabad ember vagyok. Ezt nem nagyképűségből mondom, mert én tisztában vagyok azzal, hogy semmit sem tettem azért, hogy jó legyen nekem. De nem is tudtam volna tenni... Én elfogadok mindenkit, de engem meg nem értenek meg az emberek. Miért?
2018. nov. 11. 23:17
1 2 3 4 5
 41/49 anonim ***** válasza:
De miért stresszelsz ennyire a iskola/munkahely miatt?
2018. nov. 12. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/49 A kérdező kommentje:
Nem tudom miért stresszelek... Eleve utáltam csinálni mind a kettőt, ez lehet a kiváltó oka.
2018. nov. 12. 11:33
 43/49 anonim ***** válasza:
És a szerelemtől, párkapcsolatól, szextől is hánysz?
2018. nov. 12. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/49 anonim ***** válasza:
Nem gyógyszerek kellenének neked, hanem egy alapos pszichoterápia.
2018. nov. 12. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/49 A kérdező kommentje:
Volt, hogy mentem randira és előtte hánytam... Meg olyan is volt, hogy rosszul voltam mikor a pasimmal sétálgattam. Ezért sincs párkapcsolatom.
2018. nov. 12. 15:31
 46/49 anonim ***** válasza:

Megfelelési kényszer.

Maga az,hogy adsz az ismerőseid véleményére is az.

Pont ebből ered minden szorongás,félelem.

Önértékelési zavar,kisebbségi érzet.

Sajnos sokaknak ez a gyerekkorra vezethető vissza.

Iskolai csúfolódások,esetleg még a szülei is bánthatták,nem védték meg másokkal szemben.


A legelső lépcsőfok szerintem olyan emberek véleményét kizárni,akiktől nem függsz,nincs hatással az életedre.


A legnehezebb az,amikor dolgozni kell menni,ott bizony sajnos már nem lehet azt mondani,hogy "nem akarok megfelelni senkinek",mert a munka világában elvárások vannak,és totál senkit nem érdekel mi a bajod.

Ez a legnehezebb.

És szerintem én is pontosan ezt nem tudom majd elérni sosem.

Nálam sajnos pont az a baj,hogy a szorongás olyan mértékű,hogy nem kijönnek dolgok,hanem bent maradnak.

Wc-re sem tudok menni,ami egy idő után feszítésbe,rosszullétbe megy át.

És idővel rongálódnak a belső szervek.

Persze a hányás sem tesz jót,mert kicsinálja az emésztőrendszert.

2018. nov. 12. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/49 anonim ***** válasza:

A párkapcsolat sem egyszerű,mert ott is állandóan meg kell felelni a másik elvárásainak.

Feltétel nélkül max a szülei szeretik az embert,de van,akit azok se.

2018. nov. 12. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/49 anonim ***** válasza:
Egy párkapcsolat biztosan jót tenne a lelkednek.
2018. nov. 12. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/49 anonim ***** válasza:

Ezen a mentális betegségen tudsz javítani.

Ha nem ér stressz, jól vagy. Szóval úgy kell látnod a dolgokat, hogy ne stresszelj. Igen, ilyen egyszerű. Nem valami irigylésre méltó a betegség, sem a hozzaallasod.

De még nem tudod mi a következménye annak hogy kihagyod azokat a dolgokat amiken mindenki keresztül megy, de később rá fogsz jönni.

2018. nov. 15. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!