Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ha hirtelen felindulásból...

Ha hirtelen felindulásból megölnél valakit mit csinálnál utána?

Figyelt kérdés
Nem,nem öltem meg senkit.Szóval ha mondjuk beszélnél valakivel,kint a semmi közepén de valamivel felidegesítene és gondolkodás nélkül megölnéd,majd rájönnél mit tettél.Feladnád magad vagy inkább megpróbálnád megúszni?
2018. nov. 13. 17:21
1 2 3 4 5
 1/43 User-Agent ***** válasza:
Feladnám magamat a rendőrségnél. Ki a franc akarna félelembe élni? Másrészt nem vagyok gyilkos típus. 😏
2018. nov. 13. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/43 anonim ***** válasza:
81%
Még kettőt belerúgnék/belelőnék, ha már így alakult.
2018. nov. 13. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/43 anonim ***** válasza:
82%
Én el nem tudnám képzelni, hogy gondolkodás nélkül megölnék valakit. Nyilván ahhoz nagy fizikai erő kifejtésére van szükség, hogy valakit megölj, vagyis kitartóan verni, folytogatni. Ha viszont már eleve van nálad olyan eszköz (kés/fegyver), akkor viszont előre eltervezett bűncselekménynek számít. Nem is értem, hogy juthat ilyen gondolat egy épelméjű ember eszébe.
2018. nov. 13. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/43 A kérdező kommentje:
Tegyük fel,van nálad pisztoly csak azért mentettek ki hogy sörözetek és aztán lőjetek az üvegekre,de egy vita közben szétlövöd a fejét.
2018. nov. 13. 17:33
 5/43 anonim ***** válasza:

Remélhetőleg tanúk nélkül tenném a pusztában s elásnám a hullát :D


De olyan a világon sincs, hogy én gondolkodás nélkül megölök valakit. Még gondolkodva is csak nehezen.


Feladni nem akarnám magam semmiképp, elrendezem én magammal is a büntetést, ha kellő ok nélkül öltem. Igazából szörnyen érezném magam, márpedig elég ritkán mondanám azt, hogy igen, ez az ember TUTI megérdemli - illetve nem is én öltem meg, ő ölte meg magát azzal, hogy rám támadt gyilkos indulattal.

Előbb ölném meg magam, mint a börtön, az nem nekem való.


De úgyse tudnék megölni senkit. Max. ha lenne nálam egy töltött fegyver és 2 centire lenne tőlem, de simán elbénáznám azt is :)

Amúgyis rém pacifista vagyok s mélységesen tisztelem az emberi életet. Úgyhogy elég vad felvetés az esetemben ez.

2018. nov. 13. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/43 anonim ***** válasza:
100%

Szereznék gyorsan valami cseppfolyós anyagot, ami gyúlékony, benzin esetleg, aztán elégetném a tetemet.

Problem solved.

2018. nov. 13. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/43 anonim ***** válasza:
Kerdezo te nem vagy szazas. Nem tudna ugy felidegesiteni hogy megoljem, az mar mas teszta ha mondjuk az en meg a csaladom eletere tornek es onvedelembol mondjuk nem lenne mas valasztasom.
2018. nov. 13. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/43 A kérdező kommentje:
6.Benzinnel nem lehet porrá égetni,csontok megmaradnak és még ott vannak az ujj lenyomataid,a hajszálad is ott lehet meg akár milyet szövet mintád.Ráadásul alibid se nagyon lenne.
2018. nov. 13. 17:41
 9/43 A kérdező kommentje:
Ráadásul ha dulakodás is volt akkor ott lehet a körme alatt a DNS-ed
2018. nov. 13. 17:42
 10/43 anonim ***** válasza:
Ha autógumikat is dobsz rá akkor a nagy hőtől garantáltan úgy elég hogy csont sem marad.
2018. nov. 13. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!