Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ha hirtelen felindulásból...

Ha hirtelen felindulásból megölnél valakit mit csinálnál utána?

Figyelt kérdés
Nem,nem öltem meg senkit.Szóval ha mondjuk beszélnél valakivel,kint a semmi közepén de valamivel felidegesítene és gondolkodás nélkül megölnéd,majd rájönnél mit tettél.Feladnád magad vagy inkább megpróbálnád megúszni?
2018. nov. 13. 17:21
1 2 3 4 5
 31/43 A kérdező kommentje:
Kiviszed oda ami messze van mindenféle településtől és eltüzeled.
2018. nov. 13. 19:25
 32/43 User-Agent ***** válasza:
#31 Az nem old meg semmit csak ropogósra süti a testet. Pörcös lesz a hús és bőr, mellesleg a csontok sem égnek el, mint már mondtam. Miközben viszed a tested, hogy elégesd és leigazolnak, mehetsz a sittre, még ha el is ásod a holttestet az későbbiekben veszélyes lehet, de ha nincs holttest a bűncselekmény nehezrnz bizonyítható.
2018. nov. 13. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/43 A kérdező kommentje:
Ha kiássák az összeéget testet akkor se tudják azonosítani,főleg ha a fogai sincsenek meg.
2018. nov. 13. 19:38
 34/43 anonim ***** válasza:
66%

Ez egy érdekes kérdés.

Én mint krimi kedvelő azt gondolom hogyha nincs holttest, nincs bűntény.

Nos jelen allpotombam (16/L) nincs kocsim,sem fizikai erőm egy test elmozdításához így valószìnűleg elintezném hogy ott legyen az ujjlenyomata pár intim részemen (mondjuk kint a ruhán stb) majd azt mondanam megpróbált megerőszakolni, es dulakodás közben önvedelemből megsebeztem annyira, hogy veletlen megöltem.

Ha lenne kocsim akkor a testet elvinném egy helyre , ahol kényelmesen fel tudnám darabolni. 4 reszre vágnám, a csontokat is átfűrészelném. A darabokat elégetnem, a vagyis gondolom csak a hús égne el, ott maradnának a szenesedett csontok. Vagy lehet először elégetném majd feldarabolnám.

A csontot megpróbálnám porrá őrölni, nem tudom van e bármi ami erre használható. Ha van, akkor a port egyszerűen szétszornám egy erdőben, ha nem,akkor megpróbálnám elfedni valamivel a szagát (esetlegesen hogy ne találja meg egy kutya stb) bár azt nem tudom mivel tenném. De nagyon mélyre elásnám az biztos.

Viszont ezt csak akkor hajtanám végre ha megérdemelte volna..marmint ha tényleg felindulásból tettem akkor valószínűleg inkabb mentőt hívnék, hátha meg tudják menteni.. . Stb. És még mielőtt bárki is letámadna amiért ilyen részletesen leírtam a választ,megnyugtatok mindenkit hogy eszem ágában sincs megölnöm senkit,csupán túl sok időm van hülyeségeken gondolkozni xD.

2018. nov. 13. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/43 A kérdező kommentje:

Rossz ötlet,az orvostan szakértők se hülyék megállapíthatják hogy nem védekezés volt.Nagy hiba ujjlenyomatot hagyni mivel a hazugság nem fog beválni,főleg ha poligráfos vizsgálatra visznek.


Berakni csak úgy a kocsiba? Hol marad a fólia meg a szőnyeg? Szövetmintákat hagy a kocsiba aztán ott probléma van,na meg ha igazoltatnak és megnézik akkor a szőnyeget lássák ne egy csomagolt hullát.


Miért nem szórod inkább a folyóba a port? Az erdőben könnyebb megtalálni egy zsáknyi szétszórt hamut meg összetört csontot.

Nem a krimikből kell meríteni,kis logika.

2018. nov. 13. 19:49
 36/43 A kérdező kommentje:
a ruhádat se ártana utána megtisztítani.
2018. nov. 13. 19:50
 37/43 anonim ***** válasza:
47%

Jaa hogy írjam le azt is hogy teszek 10 lepést előre, beülök a kormany mögé,megfogom a kormányt és bedugom a kulcsot? Azt hittem egyértelmű hogy előtte bezacskózom a testet. Ha akarod még le is takarom valamivel.

Ha ennyire könnyen meg lehetne állapítani, akkor nem lenne ennyi téves meg zsarolós feljelentés. Igazán nem lehet egyértelmű, főleg hogy csak én tudom elmondani mi történt. Valószínűleg volt dulakodás,ugyhogy miért ne lehetne erőszak is? Ez nem azt jelenti hogy behatolás is történt. (Mondjuk ebben bevallom nem vagyok expert, de ugyan miből lehet megallapítani hogy eppen fogdosott vagy zaklatott e?)

A folyó is jó ötlet, de egy adag hamut szétszórva ugyanolyan lehetetlen megtalálni az erőben is. A csontokat meg valószìnűbb hogy megtalálják a folyóban, mint elásva. A véres ruhámban meg egyértelműen nem maradok,azt is elégetem,nem tisztíttatok. Es a vért Hidrogén-peroxiddal eltünetném hogy uv fénynél se látsszon.

Nem krimikből merítettem, ha érdekel.

És kétlem hogy kietlen úton igazoltatnának. Mármimt ha a semmi közepen vagyok, akkor egyértelműen nem a város legtömöttebb szegletén át vezet majd az utam. Jah es kesztyűt is viselnék.

2018. nov. 13. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/43 A kérdező kommentje:

A fólia nem apróság,fontos lépés.Nem jobb ha nincs semmi nyom,nem voltál ott nem is találkoztatok.


Ha sikerül összetörni a csontokat csak akkor kell beszórni a vízbe.


Mi van ha az autó pályán is át kell menned hogy odaérj?


Én nem égetném el a ruhát,vennék külön "Munkásruhát" amit csak akkor vennék fel.

2018. nov. 13. 20:09
 39/43 anonim ***** válasza:
Ráadásul a városomban nincs folyó,és az odaúton tényleg valószínűbb hogy igazoltatnak. Egy erdőt viszont bárhol találni. ..vagy ha porról van szó akkor a csatornába is szórhatnám az úton. Abba megy levél meg bot meg minden cucc,ugyhogy kétlem hogy egy kis csontportól dugulna el..
2018. nov. 13. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/43 anonim ***** válasza:
Az elhagyatott helyekhez pont nem autópályák vezetnem :D . Már tudom is hova mennék. Nem kell hozzá autópálya.
2018. nov. 13. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!