Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért hiszik azt egy csomóan,...

Miért hiszik azt egy csomóan, hogy leszbikus vagyok?

Figyelt kérdés

Ma az iskolában bementem a mosdóba és kb. fél perccel utánam bejött két osztálytársam is és én akkor már az egyik fülkében voltam, így nem tudták, hogy ott vagyok és elkezdtek rólam beszélni, hogy hátulról úgy nézek ki, mint egy leszbi, meg nem lennének meglepve, ha kiderülne, tényleg az vagyok, stb.

A volt osztályomban is volt egy ember, aki nem csípett valamiért és egyszer idejött hozzám és csak úgy random azt mondja: Úgy nézel ki, mint valami leszbikus!!

De olyan is volt, hogy egy barátnőmnek mondtam, hogy beszélgetek neten egy sráccal és tök aranyos meg ilyesmik, erre egy másik csaj az osztályból ezt meghallotta és elkezdi: Én eddig azt hittem, a lányokat szereted. Amikor megkérdeztem, miért gondolta ezt, csak annyit mondott, hogy jajj nem tudja, csak valamiért ezt hitte, aztán gyorsan elment..

Egyébként nem tudom, miért gondol mindenki leszbikusnak, átlagosan öltözködök (farmer+valami egyszerűbb női felső, jobb időben tornacipőt hordok, hidegben bakancsot vagy hosszúszárú csizmát), a hajam kb. vállig érő és szőkés, sminkelni nem szoktam, viszont a körmöm hosszú (nem műköröm) és festem.

Szerintetek a leírtak alapján miért hiszik ezt rólam? 20l


2018. nov. 13. 19:30
 1/10 A kérdező kommentje:
A kinézetemhez még annyit, már ha egyáltalán számít bármit is, hogy kicsit ducibb vagyok, de nőies az alkatom, szóval szélesebb a csípőm, a derekam vékonyabb, a mellméretem átlagos, szóval nincs ilyen férfias alkatom se szerintem.
2018. nov. 13. 19:33
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Huszonéveseknél ez megy még? Fel kellene nőniük, neked pedig nem kellene éretlen, gyerekes emberekkel foglalkozni.
2018. nov. 13. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
A 2. és a 3. sztori évekkel ezelőtt történt..De ezek szerint van, akinél még ennyi idősen is ez a téma:/
2018. nov. 13. 19:41
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Ja hát akkor ezt végképp el kellene engedned szerintem.

Ne hagyd hogy bántsanak.

2018. nov. 13. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Elképzelésem sincs, hogy miért... A leírtak alapján én nem tartanálak annak.. Csak a rosszindulat lehet a háttérben. Biztosan ismered az embereket, nem kell őket bemutatni :)
2018. nov. 13. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Egyszerűen csak valaki elhíresztelte rólad és a pletyka önálló életre kelt, mert az neki szokása.
2018. nov. 13. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Vagy az arcod :)

Én lány vagyok. És ansulinkban a lányok voltak többségben. Volt pár fiús lány és voltam leszbikus lányok is. Akik leszbikusok voltak, azok közül volt aki lányos volt, de az arca mintha fiús lett volna, vagy nem is tudom.

Személy szerintem nem vagyok előítéletes, plusz tok mindegy ki melyik nemet szereti, csak megosztottam a tapasztalatot.

De ne foglalkozz vele mit gondolnak mások, a számodra fontos emberek a lényegesek :)

2018. nov. 13. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Engem mindig fiúnak néznek, mondjuk én rá is szolgálok: hófehér tarajom van, széles vállam, pici csípőm, fiús arcom. A hangom sem az a csiripelő nőcis hang (mondjuk ez a bagózás miatt :D). 26 éves vagyok, így csak a munkahelyen néznek leszbikusnak, az újonnan érkezők mindegyike. Ehhez képest 9 éve vagyok együtt a barátommal, aki bizony hímnemű. :) Még biszexuális sem vagyok.

Ne foglalkozz azzal, ki mit mond, a pletyka minden ember lételeme. Pláne a fiatal lányoké. Imádják, ha ki lehet beszélni valakit, ha jóban vannak az illetővel, ha nem. Az ember már csak ilyen. Semmi férfias nincs benned, a tyúkokból csak a rosszindulat szólt. ;)

2018. nov. 13. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Gondolom, nem volt a suliban fiúd, ezért hittek leszbikusnak. Én ismerek egy lányt (szomszéd), akivel már régóta egy házban lakunk, de még sosem láttam őt fiúval. Igaz, lánnyal se, csak mindig egyedül, vagy az anyjával. Pedig nem csúnya. Ilyenkor mindig az a környezetében élők első gondolata, hogy nyilván a fiúk nem érdeklk, lányokkal meg nem mer együtt mutatkozni, ezért jár mindig egyedül, tehát biztos leszbi... :)
2018. nov. 13. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.

9. Akkor szerintem nem azt mondanák, hogy leszbikusnak NÉZEK KI.

2018. nov. 13. 21:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!