Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért pózolnak úgy egyesük a...

Miért pózolnak úgy egyesük a szakdolgozatukkal, mintha az már maga a diploma lenne?

Figyelt kérdés
Sokan meg gratulálnak is nekik, pedig azt még meg kell védeni és a legtöbb esetben ott van még az államvizsga is.

2018. nov. 14. 15:05
1 2
 1/13 anonymousreview60 ***** válasza:
80%
Akit odáig engednek, hogy beköttetheti, az 99,9%-ban meg is tudja védeni. Mint a repülőjegy, szinte az összes ember oda is ér élve a nyaralásra.
2018. nov. 14. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
89%

Ez is egy eredmény, ami mögött - jó esetben - komoly mennyiségű munka áll. Miért ne lehetne rá büszke valaki?


Mellesleg mi az, hogy úgy pózol mintha diploma lenne? Honnan tudni bármilyen pózolásból hogy az diplomára kell vonatkozzon vagy bármi másra?

2018. nov. 14. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
71%
Sok helyen nincs külön államvizsga, csak a szakdolgozat védés, ennyiből áll az államvizsga. Más helyeken van normális államvizsga.
2018. nov. 14. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
3%
sok egoista kretén mindennel pózol, mindennek mennie kell a fhaszbukra meg kell a sok lajk meg figyelemhiányuk van szegényeknek. azért.
2018. nov. 14. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
67%

Igen ezt én sem értem. Én is írtam szakdolgozatot, igenis nagy munka volt, és jó érzés volt mikor vihettem beköttetni. Viszont nem raktam ki sehova a netre.

Mondjuk én azt sem értem, miért kell lefényképezni hogy milyen kaját esznek éppen. Annak se sok értelme van. Akkor már inkább a szakdolgozatot mutogassák.

N

2018. nov. 14. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
91%

Én csak a diplomával "pózoltam", de ezen rugózni elég szánalmas.

De amúgy nem tudom, miért van lepontozva az egyes, államvizsgán nem nagyon buktatnak, ott már inkább csak az eredmény kérdéses. Mi jegyet kaptunk rá.

2018. nov. 14. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
79%
No, valaki a szakdolgozat megírásáig sem jutott el? Szerencsére mindenki azt csinál amit akar, Te is "pózolhatsz" vele ha van szakdolgozatod, persze szíved joga, hogy ne tedd, ahogy másoknak meg szíve joga pózolni.
2018. nov. 14. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

"De amúgy nem tudom, miért van lepontozva az egyes, államvizsgán nem nagyon buktatnak, ott már inkább csak az eredmény kérdéses. Mi jegyet kaptunk rá."


Hát, ez azért elég változó. Anno nálunk a fél társaságot meghúzták. Utolsó vizsganapok egyike volt, lehet a profoknak a töke tele volt már, vagy csak kollektíve bal lábbal keltek fel, de elég kíméletlen egy nap volt.

2018. nov. 14. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
91%

Miért ne lehetnének büszkék a kisebb sikerekre? Annyira megkeseredettek vagytok néhányan...

Had örüljenek, megdolgoztak érte.

2018. nov. 14. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
79%

Hat az ember sajat maga irta a szakdogat akkor egyreszt buszke ra (en is az voltam hiszen az elso komoylabb tudomanyos erteku alkotasom volt) masreszt lehetetlen hogy ne tudna megvedeni. Allamvizsga pedig olyan hogy ha tanukt az ember az elmult 6 vagy 8 felevben es most még utoljara odateszi magat akkor azon is nehez elbukni. Szoval szerintem ezert pozolnak az emberekvele. Ileltve hat talan az egyik legnehezebb feladat az egyetemen a szakdoga.


Egyebkent miert zavar teged hogy pozolnak vele? Hiszen komoly munkajuk volt vele, hadd kapjanak kis elismerest. Ez millioszor jogosabb pozolas mint amikor valaki azt poaztokvatja apuka milyen kpcsit vett neki vagy hany piat tud inni...es milyen csatak regesz a hetvegen.

Nem.ertem.ezt a kerdest. Szerintem kedves kerdezo te irigy vagy.

2018. nov. 14. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!