Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Szerintetek az orvosok között...

Szerintetek az orvosok között sokan drogoznak?

Figyelt kérdés
2018. nov. 14. 21:24
 1/5 Metionin ***** válasza:
77%
A hallgatók közül meglepően sokan, a végzett és már dolgozó orvosokat nem tudom. Meg nem is mindegy hogy eltolnak egy füves cigit hétvégén vagy kokóznak. Kemény drogokkal nem hiszem hogy sokáig dolgozna úgy hogy nem veszik észre.
2018. nov. 14. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
79%

Hát nem tudom, POTE-n nem volt a fű sem túl népszerű, a keményebb cuccok meg pláne nem.

Végzett orvosok között szintén nem túl gyakori a drog az alkohol viszont sajnos annál inkább.

2018. nov. 14. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
81%
Én szemész vagyok, és szoktam kávét inni... Viccet félretéve: Sokan nem bírják (főleg az állami egészségügyben) az andrenalint és inni/dohányozni kezdenek... Én személy szerint nem hallottam még róla, de biztos van olyan is, aki durvább szert tol. (Nem mintha a fű durvább lenne)
2018. nov. 14. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Régen az orvosok között sok morfium használó volt, viszont mára már ez a tendencia alább hagyott.
2018. nov. 15. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Kedves előző, nem alábhagyott, hanem gyakorlatilag kihalt.
2018. nov. 15. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!