Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Az átlagember élete nem unalmas?

Az átlagember élete nem unalmas?

Figyelt kérdés
Reggel felkel, bemegy a melóhelyre kényszerből, lehúzza a 8-10 órát, aztán hazamegy megeszi amit az asszony főz, kibont egy sört és nézi a tv-t. Nyáron meg elmegy a családdal 1 hétre a tengerpartra, de inkább a Balatonra.
2018. nov. 17. 22:07
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
94%

amit írsz az még fa-sza is lenne.

biztos,nyugodt és stabil.

ez nevezhető lenne még ideálisnak is.

de az átlagember még frusztrált is,mert mondjuk állandóan fenyegeti az állása elvesztése,vagy az hogy hó végén már filléreskednie kell,vagy ha ki akar jönni akkor mást is kell csinálnia a munkáján kívül amibe meg általában a család sérül,mert az állandó távollét miatt elhidegül a felesége és nem ismeri meg a gyereke.

szóval bárcsak unalmas lenne.

2018. nov. 17. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
85%

Igazából feltehetjük a kérdést, miért kellene, hogy izgalmas legyen az élet?


Hiszen valahol végig szembe megyünk a természettel, ahol az élőlények nagy része elvégzi a dolgát, szaporodik és elpusztul.

2018. nov. 17. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
100%

Amúgy átlagember és átlagember között is sokféle van.


Én fiatalon igazi gép előtt felnövő kocka voltam. 28 évesen kaptam rá a túrázásra. Azóta számomra ez jelenti az "izgalmat", kikapcsolódást. És rengeteg másik ember számára is fiataltól öregig.


Korábban rengetegszer volt bűntudatom, hogy megint eltelt egy nap, hét, hónap és semmit, de szó szerint semmit nem csináltam. Így meg legalább kimozdulok, "világot" látok, természetben vagyok, másokat is megismerek, hosszabb túrákra mindig akadt társaságom. Még egyszer nem jöttem úgy haza túráról, hogy elpazarolt időnek éreztem volna.


Persze ez valakinek meg tök unalmas. Van akit szimplán nem vonz, van aki extrémebb sportokat, nagyobb kihívásokat szeret.

2018. nov. 17. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
57%

Kinek mi az unalmas?

Ha ez valakinek nem tetszik akkor alakítsa úgy az életét ahogyan õ szeretné,nem muszály ugyan így élni mindenkinek.

Ha te szeretsz például utazni akarok legyél idegenvezetõ, sofõr stb..

Így biztos vagyok benne hogy nem olyan életed lesz mint amit le írtál.

Egyébbként nekem egy idõ után unalmas lett ez az élet igaz nem volt asszon szóval változtattam és sofõr lettem, bár napi 13-15 órát dolgozom, hétvégén pedig erre-arra kirándulgatok ha nem egy hugyos parkolóba ért utól a hétvége.

2018. nov. 18. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
79%
Ha van összehasonlítási alap egy másmilyen, magasabb életszínvonalon élő emberrel szemben, akkor unalmas. Azonban ha jobban belegondolunk, akkor szinte majdnem mindenkinek hasonló az élete - kivéve a munkamániásoknak. Csak nem TV-sör kombináció jut az egyiknek, hanem barátok-party, de a lényeg a pihenés más formájának a megjelenése.
2018. nov. 18. 05:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
100%

"az átlagember még frusztrált is,mert mondjuk állandóan fenyegeti az állása elvesztése,vagy az hogy hó végén már filléreskednie kell,vagy ha ki akar jönni akkor mást is kell csinálnia a munkáján kívül amibe meg általában a család sérül,mert az állandó távollét miatt elhidegül a felesége és nem ismeri meg a gyereke."

Én átlagnak azt nevezném,

- aki átlagosan jól be tudja osztani a pénzét, tehát nem kell a hónap végén sem filléreskednie és

- akinek átlagos összegű megtakarítása is van arra az esetre, ha beüt a krach, tehát nem kell egyfolytában az állása miatt aggódnia és

- aki csak annyi plusz munkát vállal, amiben még nem sérül a családja, hiszen nincs távol állandóan miatta.

2018. nov. 18. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ez nem az átlagember, hanem a proli leírása (kiv. tengerpart)... az átlagembernek azért szoktak lenni hobbijai, vannak barátai, akikkel elmehet... az az élet meg nem feltétlenül unalmas. Én sem vagyok egy milliomos, sem egy krőzus, mégsem unatkozom, mert élvezem azt is, ha olvasok, ha elmegyek színházba, kézműveskedem... nemcsak az az izgalmas élet, ha évi 4x megyek a Bahamákra nyaralni meg ha minden áldott nap vmi "hűdeizgi" 20+ e-s eseményre megyek.
2018. nov. 18. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!