Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ti hogyan szoktatok le a...

Ti hogyan szoktatok le a körömrágásról?

Figyelt kérdés
Változott valamit az életetek, mikor leszoktatok róla?

2018. nov. 18. 17:43
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
60%

Én elkezdtem körmöshöz járni.

Porcelánt csináltattam és azt nem lehetett lerágni. Nagyon ideges típus vagyok és sokat rágtam a körmöm.


Aztán mikor a porcelán lenőtt utána már csak saját körmöt géllakkoztattam.

Sokkal egészségesebb , szebb a körmöm azóta és nem volt szívem "szétrágni" már utana sem .


Én így szoktam le.

2018. nov. 18. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
18/fiú vagyok :DDD
2018. nov. 18. 17:50
 3/11 anonim ***** válasza:
43%
Esetleg valami átlátszó körömlakk nem lehetne megoldás? Mert az nem túl feltűnő. Lehet kapni ilyen keserű ízű lakkot is kifejezetten arra hogy leszokj a körömrágásról. (És igen, ilyet használnak fiúk is.)
2018. nov. 18. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Hát ha fiú vagy, akkor a körmös tényleg nem megoldás, pedig én is ezt javasoltam volna, mert én is így szoktam le róla. Mondjuk én mindig csak géllakkoztattam, sose volt műkörmöm.

lehet kapni ilyen keserű folyadékot /lakkot, amit ha felkensz, akkor talán elveszi a kedved tőle. Googleban rá tudsz keresni, milyenek vannak.

Ezen kívül az akaraterőt tudom javasolni.

2018. nov. 18. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
30%
Én úgy szoktam le róla, hogy egyszerűen csak befejeztem.
2018. nov. 18. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Sajnos a körömlakk sem jó, mert bártender vagyok és folyton a kezemet nézik a vendégek :/
2018. nov. 18. 18:13
 7/11 anonim ***** válasza:

Mindig a kezedet figyelik a vendégek . Tessék itt a megoldás . Legyen az benned hogy a körömrágás ciki . Senki nem szereti ha valaki ezt csinálja és könnyen össze tudsz szedni egy csomó leprát :D


Én is sokáig rágtam , de rá jöttem hogy az embereknek ez nem szimpatikus és nem akartam hogy dilisnek nézzenek .


Ahogy megnő a körmöd , ollóval v csipesz segítségével távolísd el . Pár hétig nehéz lesz , de ha hozzá szoksz akkor biztos a siker :D

2018. nov. 18. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
58%
Én kétszer is leszoktam magamtól, csak addig kellet megállni hogy ne rágjam amíg lenőtt kicsit és utána már nem éreztem késztetést a rágásra.
2018. nov. 19. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
38%

"könnyen össze tudsz szedni egy csomó leprát"

"a rágcsálós-ujjszopkodós gyerkőcökből felnőtt korukra olyan emberek váltak, akiknél negyven százalékkal kisebb volt az esélye az allergiás megbetegedéseknek"

[link]

2018. nov. 20. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Érdekes cikk...
2018. nov. 20. 19:05
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!