Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Az emberek nagy része miért...

Az emberek nagy része miért érez görcsös késztetést hogyha csörög a telefonja akkor azonnal felvegye?

Figyelt kérdés
2018. nov. 19. 12:11
 1/10 anonim ***** válasza:
33%
Beidegződés. A halálom mikor ügyet intézek, kivárom a sorom, erre azt mondja az ügyintéző- pillanat, telefon.
2018. nov. 19. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
71%

Én azt sem értem amikor pl valaki boltban van, épp fizet a kasszánál, a fele cuccot még el sem pakolta a pultról de megszólal a mobilja és ahelyett, hogy hagyná a fszba csörögni inkább felveszi és 3 percig mentegetőzik, hogy: majd visszahívlak..bocsi...most nem jó... okéoké bocsi majd hívlak...

Ha nem tudom felvenni akkor simán kinyomom. Nem tudom ezt miért tartják bunkóságnak az emberek.

2018. nov. 19. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
34%
Nekem minden hívás fontos (lehet), ha engem telefonon keresnek akkor az már valami rendkívüli lehet mert amúgy email-ben meg chat-en beszélek és intézek ügyet szóval nekem minden hívás nagy valószínűséggel fontos. Aztán persze lehet hogy csak valami telefonbetyár, vagy biztosítási ügynök az, de azért nem kockáztatok és nem nyomok ki egy potenciális fontos hívást sem.
2018. nov. 19. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
51%
Semmi nem lehet olyan fontos ami miatt ne lehetne várni pár percet. Attól, hogy fél évente 1x cseng a telefonod az nem azt jelenti, hogy valami fontos dologról van szó.
2018. nov. 19. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
18%
Nekem fontos.
2018. nov. 19. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
46%

Volt egy ismerősöm egy többnapos összejövetelen, akinek folyton csörgött a telefonja. Egyszer egy jó humorú fickó a közelében volt. Amikor ismét megcsörrent, ő megszólalt:

"Halló, halló, fontos ember jelentkezik!"

Azt hiszem, ebből a poénból érthető, mi ennek a lelki mozgatója.

2018. nov. 19. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
0%
Itt se a kérdés volt fontos. Idióta pontozós.
2018. nov. 19. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
48%
Gondolom, az nem baj, ha utcán csörög és felveszem, senkit fel nem tartva, nem? Vagy munkában a telefont? Itthon?
2018. nov. 19. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
57%

#8:

Ha most azt írjuk, hogy de igen, baj, akkor soha nem fogod felvenni, vagy mi? :D

2018. nov. 19. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Nem, nem volt kifejtés, és nem értem, hogy ha most itthon csörög a telefonom, és felveszem, az miért zavarja a kérdezőt. Gondolom, valamilyen szituációban zavarja, ezt nem írta le. Engem pl az zavar, ha hagyják csörögni. De csak ha hallom, nyilván.
2018. nov. 19. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!