Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mit tegyek ha egy lány az új...

Mit tegyek ha egy lány az új sulimban olyanokat akar terjeszteni rólam ami nem is igaz?

Figyelt kérdés
Ezt csinálta már a régi sulimba is . És most is azt akarja . Az együk baratnomtol tudtam meg 😞 miért nem hagy békén ha én egyszer békén hagyom és próbálom mindig elkerülni akármi van? És akkor most ez is hogy az új iskolában mindekinek rossznak akar beállítani tönkre akarja tenni az életem . Mi tudok evvel tenni?koszonom előre is a válaszokat

2018. júl. 31. 22:49
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Szólj tanárnak, ofőnek, igazgatónak. Vaaaagy kapd el valahol, ahol nincsenek mások és fenyegesd meg.
2018. júl. 31. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:

Ne foglalkozz vele! Mondjon amit akar,téged ugyis a tetteid alapján fognak megitélni!

Az életed nem fogja tönre,mivel nem képes rá! Kevés ö arra! :D

2018. júl. 31. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Koszonom. De ő fenyeget avval ha bármivel bepeobalkozok akkor ő azt megteszi😞tényleg mondjam el az igazgatónak vagy a tanárnak ?
2018. júl. 31. 22:56
 4/15 anonim ***** válasza:
Az életed nem fogja tönre tenni,mivel nem képes rá! Kevés ö arra!
2018. júl. 31. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
Rendben csak miatta fognak megutalni az osztálytársaim meg minden😔
2018. júl. 31. 22:57
 6/15 anonim ***** válasza:

Első sorban, tudom nem könnyű, de ha nem tudod megfékezni akkor ne hederíts rá. Ha észreveszi, hogy ezzel nem tud úgy sebezni akkor nincs értelme terjesztenie.

Más részt, ha tényleg nincs alapja annak, amit kürtöl akkor meg végképp nem kell rajta fent akadni.


Ez amúgy eléggé gyerekes dolog, nem értettem soha:D.

Ha meg felmegy a pumpád akkor mondd neki, hogy nője ki.

2018. júl. 31. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Páran akinek elmondtam osztálytársak barátok akikkel nagyon joba vagyok azt mondtak ki állnak mellettem 😞csak ahh nem bírom már ezt 😔
2018. júl. 31. 22:57
 8/15 anonim ***** válasza:
Sajnos, az ilyenek mindenhol jelen vannak. Suliban, munkahelyen. Volt benne részem. Ne vedd észre. Nevess sokat azokkal, akiket szeretsz. Egy idö után megunja, ha látja, hogy nem érdekel mit zagyvál a hátad mögött. Csak ez az egyetlen fegyver a férgek ellen.
2018. júl. 31. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
Rendben koszonom a válaszokat . Megpróbálok nem foglalkozni az egész dologgal . Csak azért fajnak a szavak 🤷🏼‍♀️Amiket terjeszt
2018. júl. 31. 22:58
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
Ne felejtsd minél erősebbnek tűnsz annál jobban pukkad magában:D
2018. júl. 31. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!