Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Elvándoroltak és kivándoroltak...

Elvándoroltak és kivándoroltak és itt hagyottak (ők is válaszolhatnak)! Ti pontosan milyen okok miatt mentetek el? (gondolom több is volt, így szokott lenni, de mi (k) volt (ak) a legfőbb ok (ok)?

Figyelt kérdés

azt lehet hallani, hogy az anyagiak miatt mennek, mentek el a legtöbben, és gondolom, hogy sokan fogják ezeket írni, nyugodtan írhatjátok, de voltak más okok is?

mik voltak ezek?

mi volt az utolsó csepp a pohárban?



2018. nov. 20. 14:29
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Én már hazajöttem, higyjétek el, magyarország páratlan kincs. Jól kell megélni. Ha elmentek és nem álltok ki érte, elpusztul. Egyébként azért mentem ki, mert itthon külföldiek utáltak mert magyar vagyok. És azért jöttem haza, mert odakint a magyarok utáltak, hogy magyar vagyok. Rájöttem közben, hogy csak egy baj van: "mindenki" irígy.
2019. jún. 14. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Mi is tervezünk elköltözni ebből az ótvar országból...ahogy az előzőek írtál, a megtalitás, az irigység, a vállalkozó munkáltatóm kiskirály mentalitása, az önmagukra és környezetükre igénytelen emberek, a sok szemét...sorolhatnám. Utálok itt élni, alig várom, hogy eladjunk mindenünket és végre hagyhassuk ezt a helyet.
2020. ápr. 29. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!