Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Máshol is ilyen "veszélyesek"...

Máshol is ilyen "veszélyesek" délután, este a pályaudvarok?

Figyelt kérdés
Vidéken katasztrófa. Napi szinten jönnek oda többször hajléktalanok. Velük nincs nagy gond vagy elküldöm vagy ha van nálam fölös 100-200 Ft odaadom. Viszont ez még semmi. A pedofiltól kezdve a részegig minden van. A tini bandák mindenkinek beszólógatnak. A prostit ott szedik fel. Lebuj az egész. Bevallom minden este félve megyek haza.. amúgy is szoc.fóbiám van. Rendőrök nem csinálnak semmit, amíg vér nem folyik..
2018. nov. 21. 08:51
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
100%

Én éjszakáztam már a müncheni vasútállomáson, hát kellemesebb volt a debreceniben ugyanez. Itthon talán Miskolcon volt kicsit kalandosabb, de az is túlélhető volt. Egyébként Budapest se különb, ha választanom kéne, akkor inkább egy vidéki állomás környékén bóklásznék éjjel mint a Keletinél.

Ja, amúgy nő vagyok.

2018. nov. 21. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
100%
Budapesten sem jobb a helyzet...itt az egyik pályaudvaron tele van minden szipusokkal, csövesekkel (a kötekedős fajtából), alkoholistákkal és ork hordával. Nálam mondjuk mindig van ez-az, hogy meg tudjam védeni magam ha arra kerül a sor. Mondjuk ritkán megyek arra, de akkor is inkább átfutok rajta.
2018. nov. 21. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim válasza:
Én a győri vasútállomástól vagyok rosszul. Akárhányszor arra járok, mindig van valami... Kiccsalád fürdik az ivókútban, négy-öt csöves jön oda, az agresszív fajtából, nem telejesen maguknál lévő emberek csapkodva, üvöltözve futkosnak fel-le. Aztán Ausztria felé Hegyeshalom is nagyon lepukkadt, és ahogy kiér a vonat az osztrákokhoz, mintha valami másik világ lenne, időutazás kb.
2018. dec. 3. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!