Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mi az oka annak, hogy az...

Mi az oka annak, hogy az itteni válaszolók zömének tökéletes élete van?

Figyelt kérdés

A túlnyomó többségnek jó munkája van, jó fizu, de ha mégse, csettintésre válthat.

Nem akarná vissza a gyerekkorát.

Tud félretenni (albiban lakva is).

Tökéletes erkölcsi tartás, egészségtudatosság, "nyugati" szemlélet, modernség.

Ha nem tetszik, ahol lakik, csettint és költözik, ha konfliktus van egy rokonnal, csettin és nem látogatja őket.

Tökéletesen elégedett magával.

Mindig tele van energiával.

Tökéletes az élete.

Habár marha elégedetlen a magyar helyzettel ő maga is, de számára minden tökéletes.


Mekkora arányban szól ez arról, hogy inkább azt írja, amilyen akarna lenni, nem pedig azt, aki most?

Akinek tényleg ennyire bejött az élet, hogy-hogy gyakorizik?


Ha én kiegyensúlyozott lennék, lenne szabadidőm, nem lennék egy mosott rongy, lenne párkapcsolatom, fel nem néznék is. Van elég hobbim így is.



Ráadásul tényleg az ilyen válaszolók arányát nem értem.

Az ismerősi körömben szétnézve bőven több, mint 50% hónapról-hónapr él, a munkahelyén szenved, élete, energiája nulla...


2018. nov. 21. 19:09
1 2 3 4
 11/33 anonim ***** válasza:
100%
Ha a szexualitás témakörben felteszed a kérdés, hogy a válaszolóknak mekkora a pénisze, akkor az átlag bőven az össznépességünk átlaga felett lesz. Az emberek szeretnek magukról beszélni, ha elégedettek az adott dologgal.
2018. nov. 21. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/33 anonim ***** válasza:
63%
Valahogy meg is akarják mutatni,hogy ők milyen tökösek.
2018. nov. 21. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/33 A kérdező kommentje:

Na, ez van a kérdésem alatt:


https://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__babak..



Mondom én. :D

2018. nov. 21. 20:59
 14/33 anonim ***** válasza:
81%

én is válaszoltam oda és én sem váltanék


sokan mondják nekem: "neked milyen könnyű jó szakmád van, jól keresel..."

igen ám, de én éveket tanultam ezért, nem keveset tettem, éjszakákat át tanultam és dolgoztam


most épp a legnagyobb problémám az, hogy nem akarok 400k-t kiadni, pedig van miből, csak akkor is átgondolom ezt a dolgot


érdekel az előzménye?

több év depresszió, családtól is lehúzás, senki nem állt mellettem kb

rohadt sokat tettem azért, hogy eljussak idáig, leküzdöttem azokat is akik visszahúztak, nem adtam fel, 25 vagyok csak, de elég jól sínre tettem az életemet


sokan azt hiszik a jó életem csak úgy az ölembe csöppent, de nem kívánom senkinek, hogy azon végig menjen amin én, mert nem volt annyira szép és jó, mint a végeredménye


amikor szar volt minden arról is írtam itt nem keveset, azért kezdtem gyakorizni, mert emlékeztem milyen jókat lehet itt nevetni a válaszokon, a legmélyebb pontoknál kellett valami ami felvidít és ez is egy lehetőség volt


végül kaptam itt segítséget, sok embert megismertem, sőt munka lehetőség is lett innen, elég sok fajta nézőpontot megismerhettem mások által...

próbáltam és sikerült is segítenem sokaknak, több olyan eset is volt amikor éjszakákat átbeszélgettünk itteni felhasználókkal, volt amikor mikrofonnal, vagy telefonon

ez egy ugyanolyan fórum, mint bármelyik másik, emberek válaszolgatnak és jönnek-mennek


a többiek életéről nem tudok semmit, nem tudom mennyire jó az életük, de nem is érdekel, örülök és örüljenek ők is ha szép és jó minden, ha meg hazudnak, akkor talán még maguknak is hazudnak


(kiadsam333)

2018. nov. 21. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/33 anonim ***** válasza:
42%

Hogy mi az oka? Egyszerű: mivel az oldalon teljes az anonimitás, ezért mki azt ír amit csak akar, és gyanítom, a többség nem a valóságot, hanem azt, amilyen életet inkább csak szeretne.

Akiknek tényleg minden összejött, boldog az életük, megtalálják az egyensúlyt a munkában, a magánéletben, vannak hobbijai, barátai, pénze, azoknak hidd el, hogy van annyira tartalmas életük, hogy nem jut idejük ide feljönni, és olvasgatni a kérdéseket.

Vagy talán csak nagyon kevesen, amikor már tényleg unatkoznak. A válaszolók 90%-a azonban csak kamuzik az oldalon.

2018. nov. 21. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/33 anonim ***** válasza:
77%

Szerintem senki nem csettintésre oldja meg a dolgait, csak aki toporog, annak úgy tűnhet, hogy aki apránként és folyamatosan halad az életével, az csettintésre old meg mindent, csak azért, mert figyeli a kínálkozó lehetőségeket és lép.

Mondd csak, te mennyit teszel azért, hogy jobb életed legyen?

Tudod, a könyv sem olvassa el magát, de ha minden nap olvasol egy kicsit, akkor egyszer a végére érsz.

2018. nov. 21. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/33 A kérdező kommentje:
8-9 éve használom ezt az oldalt, voltak ennél kiegyensúlyozottabb időszakaim, amikben alig jártam fel, akkor is csak az érdeklődési köreimnek megfelelő kategóriákat látogattam.
2018. nov. 21. 21:29
 18/33 anonim ***** válasza:
53%

Lehetéges hogy valaki csak itt fényezi magát, de mért ne lehetne olyan is akinek jó a munkahelye,fizetése, élvezi az életet,boldog ?

Én jól érzem magamat,pozitív és boldog vagyok, néha szoktam csak fel jönni ide,leginkább csak munka közben ha már tényleg nagyon unatkozom, sofőr vagyok és most éppen kaptam egy éjszakai felpakolót ez szökő évente fordul elő, első éjszaka meló :-D , itt állok a csiga zabáló franciáknál lassan már 1 órája a rámpán és nem történik semmi, ha meg raknak remélhetőleg 1 órán belül, akkor fogom magam ki gurulok a rámpáról, fogom magam és el megyek futni csak -2 fok van aztán van rá lehetőségem meg fürdök, be kapok valamit és alszok egy jó nagyot :-)

2018. nov. 22. 02:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/33 anonim ***** válasza:
53%
Jó munkám van, nagyon jó fizum, csettintésre válthatok, félre tudok tenni albérlet mellett, nem sírom vissza az egyébként pokoli gyerekkorom, nem tartok semmilyen kapcsolatot a rokonaimmal, magabiztos vagyok, magas önismerettel, szeretem magam, általánosságban jó életem van, nyilván nem mentes minden problémától, de boldog vagyok. Miért van ilyen életem? Azért, mert 16 és 26 éves korom között a belem is kihajtottam érte, 19 éves koromtól kb. napi 3 óra alvás mellett és pszichoterápiára is jártam évekig. Megdolgoztam azért, ahol tartok. Azért lógok mégis itt sokszor napközben, mert a munkahelyi üresjárataimat töltöm, ha már szinte minden más weboldal le van tiltva a céges intraneten. Na meg külföldön élve jó magyar szót olvasni úgy is, hogy az oldalon lévő kérdések és válaszok nagy része olyan, amilyen. Ilyen is van.
2018. nov. 22. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/33 A kérdező kommentje:
Egy-egy ilyen válaszoló is előfordul, oké, nade hogy 70-80 % ....
2018. nov. 22. 11:38
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!