Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mi az oka annak, hogy az...

Mi az oka annak, hogy az itteni válaszolók zömének tökéletes élete van?

Figyelt kérdés

A túlnyomó többségnek jó munkája van, jó fizu, de ha mégse, csettintésre válthat.

Nem akarná vissza a gyerekkorát.

Tud félretenni (albiban lakva is).

Tökéletes erkölcsi tartás, egészségtudatosság, "nyugati" szemlélet, modernség.

Ha nem tetszik, ahol lakik, csettint és költözik, ha konfliktus van egy rokonnal, csettin és nem látogatja őket.

Tökéletesen elégedett magával.

Mindig tele van energiával.

Tökéletes az élete.

Habár marha elégedetlen a magyar helyzettel ő maga is, de számára minden tökéletes.


Mekkora arányban szól ez arról, hogy inkább azt írja, amilyen akarna lenni, nem pedig azt, aki most?

Akinek tényleg ennyire bejött az élet, hogy-hogy gyakorizik?


Ha én kiegyensúlyozott lennék, lenne szabadidőm, nem lennék egy mosott rongy, lenne párkapcsolatom, fel nem néznék is. Van elég hobbim így is.



Ráadásul tényleg az ilyen válaszolók arányát nem értem.

Az ismerősi körömben szétnézve bőven több, mint 50% hónapról-hónapr él, a munkahelyén szenved, élete, energiája nulla...


2018. nov. 21. 19:09
1 2 3 4
 21/33 anonim ***** válasza:
29%
Sokan hazudnak azért, ismerős: a neten akárki lehetek, úgy se lehet leellenőrizni.
2018. nov. 22. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/33 anonim ***** válasza:
100%
Gondolom, azok válaszolnak a kérdésekre, akik adott témában érintettnek érzik magukat, talán a te kérdéseidnél pont ilyenek gyűlnek össze. Én is megdolgoztam azért, ahol tartok, és előfordulhat, hogy tudok tippeket adni a tapasztalataim alapján.
2018. nov. 22. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/33 anonim ***** válasza:
23%

Csak a prolik menősködnek

Nem kell velük foglalkozni

2018. nov. 22. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/33 anonim ***** válasza:
46%

Jó életem van, jól keresek, boldog vagyok!

( Józsi 57,hajléktalan)

2018. nov. 26. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/33 A kérdező kommentje:

Várok még válaszokat!


22, köszönöm, elgondolkoztatott ez.


Azért a 23 is igaz..

2018. nov. 26. 11:20
 26/33 anonim ***** válasza:
51%
Itt is az van lepontozva, aki leírja mi legtöbbször a valóság :D
2018. nov. 26. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/33 A kérdező kommentje:

Igen.



Egész egyszerűen ennyi jó módban élő, időmilliomos, egészéges, erős ember nem él Hazánkban, egyedül 22-es tippjét tudom elképzelni.

2018. nov. 26. 11:54
 28/33 anonim ***** válasza:

Azért nem tudom, ki hogy van vele, de amikor pocsékul kerestem, jobban kellett hajtanom, és nem volt alkalmam napközben netezni. Csak nem az volt a terv, hogy azon a szinten maradok, tovább akartam lépni, megküzdöttem érte, sokat váltottam, volt, amikor kényszerből, volt, amikor nem örültem a váltásnak, mert annál a cégnél voltak terveim, a cégvezetők meg felforgatták a céget, vagy épp a jogszabályi változások. Meg kellett tanulnom alkalmazkodni a változásokhoz. Tanultam, nem keveset.

Most azért kényelmesen kijövök a keretből, a munkám nem a futószalagról szól, azért fizetnek, hogy gondolkodjak, hogy észrevegyek dolgokat, van, amikor nagyobb a hajtás, van, amikor kisebb, de például amikor lazább, akkor itt tudok olvasgatni, esetleg kérdezni, olyan is volt már, hogy szakmai dologban kérdeztem, aztán volt, hogy kaptam jó tippet, volt, hogy nem, de van, hogy csak lazítok, mert hiába lazább a munkám, azért én így is ezer felé élek, gondolkodok, tervezek, magánélet, hobbi, egyedül viszem a háztartásomat, vannak dolgok, amiket meg kell oldani, és esetleg megnézem, megkérdezem, más hogy csinálja, aztán merítek a dologból. Meg persze én is adok tippet, ha valamiben meg én vagyok jártasabb.

Szóval nem gondolnám, hogy a hajtós, pocsék keresetűeknek (nem rosszindulatból írom, én is voltam pocsék keresetű) több szabadidejük lenne, és azzal foglalkoznának, hogy ide jöjjenek fel írogatni. A munkanélküliek más tészta, olyan réteg is van, bár abból is van, aki tartatja magát és cseszik rá, meg olyan, akinek semmi szabadideje nincs, mert próbál minél előbb elhelyezkedni.

2018. nov. 26. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/33 A kérdező kommentje:

A legtöbbször ébredés után, lefekvés előtt és a villamoson van időm netezni.

Otthon vagy a háztartásommal foglalkozom, vagy tanulok, vagy sportolok, esetleg baráti találkozás.



Viszont őszintén megmondom, én írok a melóból is.

Ha hosszabb, nem sürgős, ellenben elviselhetetlenül unalmas munka van, telefonozgatok közben. Én számolok el az elvégzett munka mennyiségével, minőségével, én felelek azért, hogy ne maradjak el a többiektől.

Ha sürgős feladat jön, nyilván csinálom és sokszor nem is érzem annyira kegyetlen monotonnak, mert egy pici változatosság.



Szerethető meló mellett is telefonoznék, mert nem bírok annyira keményen koncentrálni, de nyilván ritkábban lazsálnék.


Ha jó élethelyzetben lennék, kiegyensúlyozott párkapcsolatban, jó munkahellyel, nem lenne egy magány- és rosszkedv-pótlék ez az oldal, a párommal beszélném meg a dolgokat, hobbiznék, programokat csinálnánk és a melóban azért ennél nagyobb lenne a hatékonyságom.

2018. nov. 26. 12:33
 30/33 anonim ***** válasza:
Lehet azt gondolni, hogy kevesebbet lennél itt, de ha olyan dologban kell mondjuk valami tipp, amiben nincs ismerősöd, aki tapasztalt, és nem találtál máshol megoldást, akkor lehet, hogy mégiscsak feljönnél megkérdezni, megnézni. Nekem is akadnak ilyen dolgok, amikre nem találok embert ismerősi körben, nem találok jó választ blogban, más fórumon, feljövök ide, próba-szerencse alapon. Most pl. kutyás dolgokban kérdeztem párat, amikkel elakadtam, mert kutyám lesz, és első kutya, és nem találtam máshol választ.
2018. nov. 26. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!