Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Normális, ha szörnyen magányos...

Normális, ha szörnyen magányosnak érzem magam itt Budapesten?

Figyelt kérdés
A tűzijátékra utaztam fel egy koleszbe 1 éjszakára. Senki nem ért rá otthon eljönni velem. Egy ilyen rendezvény családos, boldog embereket vonz és telki van velük az utca. Én meg tök egyedül, senkit sem érdekel, hogy itt vagyok.
2015. aug. 20. 20:03
 1/5 anonim ***** válasza:

Akkor minek mentél el egyedül? Én nem mentem volna, ha senki sem tudott volna jönni velem.

Jobb ott egyedül, mint otthon velük?

2015. aug. 20. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Először jöttem fel így és utoljára. Nagy hiba volt.
2015. aug. 20. 20:18
 3/5 anonim ***** válasza:
0%
Most komolyan, azért mentél fel tüzijátékot nézni, hogy rinyáljál? Tele van a város jobbnál jobb bukszákkal, és te a durrogást bámulod? Én pirotechnikázok eleget, 10 éve első augusztus huszadika, hogy nem dolgozok, de a muffszagra akkor is jobban felkapom a fejem, mint a kén-dioxidos lőporfüstre, bármennyire is imádom....
2015. aug. 20. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
A tüzijátékra jöttél fel, fél óra múlva megnézed és szép lesz, gyönyörködni fogsz benne. A célodat eléred, aztán meg mész haza. Egyszer csináltál egy ilyet is, úgyse sűrűn látsz élőben tüzijátékot.
2015. aug. 20. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Megyek megnézem aztán lefekszek, hogy minél előbb legyen reggel és elhúzhassak ebből a koszfészekből.:D 1 nap alatt itt csajozni nem lehet, nem egyedül jönnek ők sem és nem is azért, hogy bepasizzanak.
2015. aug. 20. 20:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!