Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Szerintetek is én egy beteg...

Szerintetek is én egy beteg nem normàlis ember vagyok?

Figyelt kérdés
Sajnos munkanélkuli vagyok viszont mindenfele allasra jelentkezem amire van esely hogy felvesznek. Na most en oktober vegen voltam egy allasinterjun es az nem sikerult sajnos. Es en azota ki se mentem az utcara se. Ez tenyleg nagyon gaz?? Palyazok allasokra de azota nem hivtak meg sehova es en azota ki se mentem meg az utcara se. Mindenki egy bolondnak tart mert se munkam, se tarsasagi eletem, se baratnom. Penzem is alig van mar. Amikor volt munkam kijartam de csak munkanapokon. Csak az udvarunkra jarok ki mostanaban. Es ez nekem fel se tunt mar ugy megszoktam csak valaki szova tette. Egy atlag ember mar 1-2 nap alatt megbolondulna ha nem menne sehova en meg eszre se veszem hogy milyen sok ideje el sem hagytam ezt a portàt. Ezek szerint tenyleg beteg vagyok?? El kellenne mennem egy jo orvoshoz?? 25F

2018. nov. 22. 15:59
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
#7 Nem biztos, hogy hazudnak. Egyik barátomat egy gyár, operátori munkára elutasította munkatapasztalat hiányára hivatkozva. Szóval bármi megtörténhet.
2018. nov. 22. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!