Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogy tudnám magam többre nézni?

Hogy tudnám magam többre nézni?

Figyelt kérdés
Sajnos középsuliban állandóan butáztak, otthon is. Így annak is tartom magam :(
2018. nov. 23. 12:25
 1/9 anonim ***** válasza:
olvass el száz könyvet és mindenkinél okosabb leszel. egy átlagember 5 könyvet nem olvasott el életében. főleg nem a te korosztályod.
2018. nov. 23. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Az első válasznál jobb tanácsot én sem tudok adni. Persze ne regényeket olvass. Olvass filozófiát az ad egy kis látóteret és utána kedvedre válogathatsz értelmes könyveket amik segítenek is valamilyen irányba fejlődni.

Ez mellett az sem árt ha felsorolod miben vagy jó és miben nem. Amiben jó vagy azt csináld a gyengeségeid pedig fejleszd.

2018. nov. 23. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
inkább közelítsd meg úgy a témát, hogy miben vagy okos? miben vagy jó?
2018. nov. 23. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Este elalvás előtt csinálsz magadnak ilyen tréninget.

Befekszel az ágyba hanyatt, becsukod a szemed és pozitív megerősítéseket küldesz önmagadnak mondjuk úgy fél órán át.

[link]

Rohadt módon hatásos, hidd el. Én sem gondoltam volna, de nekem már 2-3 alkalom után bejött a dolog. A lényeg, hogy bebeszéled magadnak az önbizalmat és a nagy arcot. :D Ja és ne add fel, legyél kitartó benne. Ez nagyon fontos.

2018. nov. 23. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Állandóan olvasok :DD
2018. nov. 23. 13:10
 6/9 User-Agent ***** válasza:

"Állandóan olvasok :DD"

😋 Hiába olvasol, ha nem érted őket. Biztos még te is valamiben jó vagy, és azon a területen fejleszt magad.

2018. nov. 23. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Egyetemre járok. Szóval lesz 1 jó munkám és jó fizetésem. Meg szép vagyok:$
2018. nov. 23. 13:28
 8/9 User-Agent ***** válasza:

"Hogy tudnám magam többre nézni?"... "Egyetemre járok. Szóval lesz 1 jó munkám és jó fizetésem. Meg szép vagyok:$"

Még ennél is többre? xD Másrészt mi a francnak engem zaklatsz a hülyeségeiddel, amikor semmi rosszat nem írtam rólad? Nem tehetek róla, hogy buta vagy. Teljesen ártatlan vagyok, mint egy ma született fekete bárány.

2018. nov. 23. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Nem irsz semmi rosszat, de azt állitod, hogy buta vagyok mikor nem is ismersz.

Mellesleg mi az hogy ennél is jobban? Leirtam, hogy mi az amire büszke lehetnék, de nem vagyok.

Látod már a problémám? Hogy nincs semmi önbecsülésem, és azt állitom magamról, hogy buta vagyok. Szerinted ez normálmis?

Igen is zaklatlak :P

2018. nov. 24. 15:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!