Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ismertek olyan nőt/férfit aki...

Ismertek olyan nőt/férfit aki rondának tartja magát, úgy is viselkedik, közben meg jó csaj/pasi?

Figyelt kérdés
Én most kerültem kapcsolatba egy ilyen pasival. Soha nem volt még barátnője (26 lesz), folyton zavarban van, furcsán viselkedik nők előtt, lekicsinylő megjegyzéseket tesz a külsejére (alacsony vagyok - közben 178 cm kb másokhoz nézve, minek menjek csajozni nem lehet esélyem, biztos a pozicióm miatt akarnak csak tőlem valamit). Közben pedig nagyon jó pasi! Minden csajnak bejön az irodában, csak a viselkedése miatt esik ki mindenkinél. Hogyan lesz ilyen valaki? Ha jó pasi akkor hogyan hiheti hogy nem az? Ki mondta ezt neki, miért hitte el?
2018. aug. 3. 10:29
 1/2 anonim ***** válasza:

ezek a dolgok.ott vannak mindenki agyában, de egyesekkel elbánnak a többiek annyira h ezek a vackok eluralják a fejüket

a többi ember a hibás főleg, meg valamennyire ő is h de errőp. nem tehet h ilyen gyenge személyisége van

valaki hajlamosabb erre valami nem, valaki mindig vidám és szeret élni

valakinek viszont egy szenvedés élni

2018. aug. 3. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Én is kb ilyen voltam, na azóta valóban ronda lettem.

Akkor a barátnőm folyton pattogott velem, hogy miért bántom magam, meg miért nem vagyok elégedett.

Nem értettem, miért zavarja.

Tényleg, miért zavar ez bárkit?

Amúgy világ életemben irtóztam a nagyon öntelt emberektől, bármilyen nemű is legyen.

Valószínű gyerekkoromban ilyen valakitől kaptam rengeteg negatív kritikát, ez lehet a magyarázat.

2018. aug. 3. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!