Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mi Facebookon a borítóképed?

Mi Facebookon a borítóképed?

Figyelt kérdés

Nekem évek óta se profil, se borítóképem nem volt, aztán most tervezek kirakni valamit végre, hogy könnyebben találjanak meg.


Azonban fogalmam sincs borítóképnek gáz lenne-e kirakni egy zenei előadót? Mármint nem tudom mik a szokások, nekem nincsenek barátokkal, családdal, nyaralással kapcsolatos képeim, ezért azok ugye nem játszanak.


Nektek mi van kint?


(Tudom, hogy ez senkit nem érdekel, meg, hogy a Facebook alapból csak a hülyéknek való... stb., az ilyesmit most felesleges leírnotok)


2018. nov. 25. 09:52
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
43%
Kik akarod, hogy megtaláljanak? Ha annyira fel akarod magad rakni a facéra és felismerhető is akarsz lenni, miért nem rakod fel a saját arcképedet?
2018. nov. 25. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
57%
Egyébként nincsenek szokások, mindenki mást rak fel, nézz körül, és rájössz.
2018. nov. 25. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
58%
Nekem semmi, aki keres az úgyis megtalál, mert a teljes nevemmel vagyok fent (Csak engem dob ki ezzel a névvel a kereső :D)
2018. nov. 25. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
58%
Nekem nincs borítóképem
2018. nov. 25. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
86%
Volt már a lányom családrajza, látkép az irodámból, egy repülőgép, oroszlánok, a kedvenc képregényemből egy kocka, a városunk víztornya. Háttérképnek tegyél ki egyszerűen valamit, ami tetszik. Ha a kedvenc bandádat, akkor azt.
2018. nov. 25. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
89%
Mivel önkéntes tűzoltó vagyok, így egyik gyakorlatunkon készült fotó, ahogy a égő pincébe lemegyek bevetésiben, légzkőészülékkel.
2018. nov. 25. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
59%

Azt teszel ki amit akarsz, valószínűleg senkit nem fog érdekelni, nem fogják miattad fő műsoridőben megszakítani a TV adásokat, sem újságokban cikkezni rólad.


Nálam amúgy teljesen változó, többnyire általam fotózott képek, tájképek a nyertesek.

2018. nov. 25. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
93%
Lanc hid
2018. nov. 25. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
87%
6-os válaszoló vagyok, jelenleg 69%-on. A maradék 31-től kérdezem, hogy ha az a kérdés, hogy mi a borítóképem és ezt megválaszolom, abban mi tud "nem hasznos" lenni?
2018. nov. 25. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
62%
A jeggyürűm egy könyv lapjain, ahogy szív alakú árnyékot vet.
2018. nov. 25. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!